Houpací lehátko, doporučte

eeen
14. únor 2014

Prosím doporučtě houpací lehátko- samohoupací 🙂

suzanna123
14. únor 2014

My máme bright starts a byla jsem moc spokojená

eeen
autor
14. únor 2014

@suzanna123 a bylo samohoupací? a jaká byla výdrž baterií? děkuji?

suzanna123
14. únor 2014

Bylo na baterie. Já se toho bála, protože máme kolotoč, který je hrozný žrout baterek, tak jsem si říkala, že to lehátko bude ještě horší a budeme to měnit pořád, ale co jsme ho používali, tak nám vystačily jedny. A to jsem jí to většinou pouštěla s hudbou.

kacza.b
14. únor 2014

doporucuji dobijeci baterie a je po problemu nebo jde predelat i na elektrinu pres trafo 😉

eeen
autor
14. únor 2014

@suzanna123 toho se právě taky bojíme, aby se pořád jen nekupovaly baterky....My přemýšlíme o tomto http://www.detska-lehatka.cz/lehatka-bright-sta... ale právě jsem tam četla recenzi,že baterky vydrží tak dvě hodiny ☹

suzanna123
14. únor 2014

My máme tohle http://www.detskyraj.cz/lehatka-a-choditka/brig... a myslím, že jediný rozdíl je v designu (a ceně 🙂) a používali jsme to jeden čas každý den. A když to objednáš přes internet a opravdu by to byl takový žrout baterek (i když nám to opravdu vydrželo snad 4 měsíce), tak máš 14 dní, abys to vrátila bez udání důvodu

suzanna123
14. únor 2014

@kacza.b o tom jsme taky nejdřív uvažovali (předělat na elektřinu), vím, že to hodně lidí dělá s tím kolotočem, ale neriskla bych to

kacza.b
14. únor 2014

ja mam osobne ty dobijeci baterie s lidlu+ nabijecku na velke baterie s lidlu a kolotoc jede kazdy vecer a vydrzi mesic. ji a podotykam ze mym detem je 13 mesicu a kolotoce mame porad a nechcou se jich vzdat tak nevim jak dlouho je jeste hodlaji mit 🙂

frantiska85
14. únor 2014

Jak je mimčo staré? Náš se uměl houpat sám asi od 4 - 5 měsíců. Víc mu to vyhovuje, protože se houpe jako blázen a to baterky neumí. Lítá teda ve staré lehoučké autosedačce, kdyby neničil podlahu, nechala bych ho jezdit po celém domě, dokáže si to dobře řídit do všech stran.

limpopocz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz