Houpačka fisher price. Máte některá zkušenost?

korbicka
6. bře 2010

Máte nějterá zkušenost s houpačkou od fisher price?? Právě jsme jednu z nich objednali.... starší, která pouze houpe a nijak nehraje....Už nevím, jak jinak malýho zabavit..... když ho houpu ve vajíčku, je klid......takže jsme hold rozhodli, že se to asi bude hodit 🙂

erikasadek
6. bře 2010

ja ano super vec... 🙂

obe deti zboznovali..

fender
6. bře 2010

Jo, my ji taky máme, od známých, teda nám i hraje. Malého jsme tam začali dávat až cca ve druhém měsíci, dřív jsem nechtěla kvůli páteři. Teď ho tam mám na krmení nebo když my jíme, popř. když vařím. Líbí se mu tam (krom případů kdy je napruzený, to nezabere nic), co teda považuju za nedostatek je nosnost do těch cca devíti kilo - malej má v pěti měsících už skoro osm, takže za chvilku už to na něj nebude - a sedět ještě taky nebude. Jinak jsem s ní ale spokojená 😵

lily1983
6. bře 2010

ahojte,,korbicka, aj my mame taku houpačku...aj hra, aj sa hupe, je super..no len ako fender napisala, to ze je do 9 kil je dost malo, ajked nasa je drobunka..bola to dobra investicia 😉 davali sme ju tam tiez az ked mala take dva - tri mesiace..a doteraz tam lubi byt..

miska73
7. bře 2010

souhlasím s holkama, taky jí máme a malý si v ní vydrží hrát i hodinu. Nám houpe i hraje a je do 11kg 🙂

zuza.m
7. bře 2010

my sme mali od 1mes vibračne lehatko a tam sa malemu velmi pačilo len že bolo len do 6kg tak smeho vymenili za hojdačku akvario od FP .bolo super aj ked len do 9kg.tak že sme tam bol už menej .čim menšie babeno tym ho viac využije.vrele odporučam.a ked nehra muziku možeš puštat z cd

stylly
7. bře 2010

já ji mám,..viz albíčko a je SUPEEEER nevyměnila bych jí,..je to velký pomocník 😀

momo111
7. bře 2010

my sme ju kupili az teraz ked ma mala 6 kil ale nelutujem, doteraz bolo zaspavanie horor ale akonahle ju ulozim do hupacky do 3 minut je tuha, take hojdacka je squelaaaaa, najlepsia investicia 😀

misellll
7. bře 2010

nás se houpačka používá do dnes.Máme dokonce dvě a obě jsou od Fisher price 😉Jedna je jako medvěd,má asi 8. uklidňovacích melodidí,tlukot srdce do zad,a bušen srdce na poslech,malá se teď v ní naučila houpat sama,takže když něco dělam pohoda,malá si tam vyhraje,dám jí tam hračky na víc tam je taková poloviční hrazdička a s tím si prostě hraje,zapnu nějakou melodii a dělám si co potřebuju.A ta druhá je taková obyčejná jen vrní,ale je dobrá na to když malou krmim,zatím🙂Určitě doporučuju a je to rozhodně lepší a hlavně pro mimčo pohodlnější než vajíčko 😉

kackaaaa
7. bře 2010

Chtěla jsem se optat, od kdy se houpačku Fisher price používáte? V návodu píší, že až od 9 kg, což mě příjde docela dlouho. Občas ji používám již teď, ale nechci nějak malé ublížit...

annalena
7. bře 2010

aj my mame, skvela vec, nedam nanu dopustit. pouzivali sme ju od 1 mesiaca. nedostatok, tak ako pisu baby, ze je len do 9 kg, mala ma uz 8, takze sa nase hojdacie casy pomaly kratia ☹

kackaaaa neviem teda aku hojdacku myslis, ale tie od FP su vacsinou do 9 kg 😉

kackaaaa
7. bře 2010

Ono to ani tak není houpačka, jako spíš lehátko, které se kolíbe. Lze i nastavit do polohy "na ležato", kterou doporučují pro kojence, a od 9 kg ji lze i kolébat, ale tam miminko sedí jako v autosedačce. Proto asi to doporučení až od 9 kg...

ivika18
7. bře 2010

kackaa, myslíš něco takovýho? www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=20109363&tab=1.

kikimaruska
7. bře 2010

My měli tuto, starší typ, houpala sama a i hrála. Malý hodně moc brečel a zkoušeli jsme všechno....houpačka nám občas hodně pomohla a uhoupala ho. Když byl pak větší, tahal za zvířátka a pouštěl si melodie i sám, vydržela nám dlouho 🙂 a nežrala baterie, vydrželi nám jedny a při prodeji jsme pak koupili nové (některé houpačky tedy žerou až moc).
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

briketa
7. bře 2010

ja mam taku nezvycajnu a predsa klasiku, som velmi spokojna, aj mala:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=p...

achalteke
8. bře 2010

my máme tuto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31385654&tab=1 malý je v ní moc spokojený a křesílko po vyjmutí nám slouží i ke krmení 😉

erikasadek
8. bře 2010

http://www.amazon.fr/Fisher-Price-Puériculture-...
osobne na tuto nedam dopustit moji synovia obaja nou presli a 😉

kackaaaa
8. bře 2010

Ivika18 - jojo, to je přesně ona. Jsme s ní spokojení, vážně prima věc...

ivika18
8. bře 2010

kackaa, my ji taky máme, ale měli jsme to dlouho napevno, na to houpání mi to přišlo hodně v sedu, tak určitě až skoro do půl roku jsme nehoupali (ale v 7 měs. už seděl), nebo kdyžtak přidržovali, aby spíš ležel. Jinak je fakt super,bez toho bych ani neuvařila, akorát jsem myslela, že ji využijem déle, i jako to houpací křesílko pro batole, jak píšou, ale ani náhodou. Malý se radši rozvalí na sedačce 😉

bobaska
8. bře 2010

My sme tiež kúpili hojdačku fisher price s melodiami, rybkami a akváriom polohovateľnú, ale náš drobec z nej už vyrástol. hojdačka je od narodenia do 9 kíl. Nemal by niekto záujem ? Ako nová 70euro, pôvodná cena 150euro
Foto pošlem, ak by bol záujem. Kontakt: xjarolox@azet.sk

erikasadek
8. bře 2010

bobask afoto som uz ja dala; 😀 😉

simonka11
8. bře 2010

my mame napriklad lehatko od fisher price ktore je az do 18 kg sice to nieje hojdacka , ale kupila som ho prave preto , ze je az do 18 kg a malemu sa v nom velmi paci...........

bobaska
8. bře 2010

erikasadek: super, to som si ani nevšimla 🙂

erikasadek
8. bře 2010

nevadi aspon som Ti ulahcila pracu.. 🙂

kackaaaa
8. bře 2010

ivika: a používali jste tu vybraci? Mě to příjde docela silné a hlučné. Malá se na chvilku uklidní, ale sama si neumím představit na něčem takovém ležet...

ivika18
8. bře 2010

kackaa, ani moc ne, ale nijak silné jak píšeš se mi to nezdálo. Párkrát nám to pomohlo na bolavý bříško, ale jinak jsem neviděla, že by z toho byl malý nadšený, tak jsme mu to moc nepouštěli. Jinak my máme starší model, než jsem dávala ten odkaz, tak možná dřív dělali slabší vibrace, nebo co 😉 .

erikasadek
8. bře 2010

no tie vybracne niektoprym detom vyhovuju niekedy sm eich davali na pracku ked tocila detio to ukludnilo , tak asi s toho dostali napad.. 😀

janula17
9. bře 2010

tak u nas je tato velmi popularna, maly sa tam vyhraje strasne dlho
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2010....

jedine co by tam mohlo byt lepsie je viac melodii, hraje len jednu pesnicku. Dominik je este malicky takze na hracky nedociahne, ale kope nozickami a to rozhojda tie hracky, to sa mu velmi paci. A to vrcanie je super, ma to akoze napodobnovat jazdu autom, a ono to fakt uspava

karolina11
9. bře 2010

tak já musim říct, že lehátko od fisher price je dobrý. Nevadí, že nijak nehraje. Mám půlročního kluka a je v lehátku spokojený. My sice máme ten typ, co i hraje, ale pouštim mu to jen sporadicky. Radši mu dám do ruky nějakou hračku nebo mu pustim muziku zvlášt na magnetáku. Děti mají rádi už jen to, že se v tom houpou, takže určitě za mě doporučuju tohleto lehátko... 😉

meckat
10. bře 2010

my sme mali tiež až dve - ale len do pol roka - potom nezájem, ale pomoc obrovskáááááá