Houpačka fisher price. Máte některá zkušenost?

korbicka
6. bře 2010

Máte nějterá zkušenost s houpačkou od fisher price?? Právě jsme jednu z nich objednali.... starší, která pouze houpe a nijak nehraje....Už nevím, jak jinak malýho zabavit..... když ho houpu ve vajíčku, je klid......takže jsme hold rozhodli, že se to asi bude hodit 🙂

katarina.banska
27. kvě 2010

ahojte, aj my coskoro budeme mat hojdacku fisher price. a chcem sa opytat ci do nej uz mozem dat mesacne babatko?
je bezpecna aj pre take male dieta? dakujem

zuza.m
27. kvě 2010

maš tam bezpečnostne pasy a ak budeš mat polohu na ležanie tak tam možeš určite dat mesačne babenko...je to robene hlavne pre nich... 😉

lin18
27. kvě 2010

taky máme fisher price....narozdíl od jiných lehátek jsou celkem hluboké takže mimčo nevypadne....my jsme ho začali poutat až se začal víc hýbat a přetáčet..cca ve čtyřech měsících do té doby tam ležel sám....jenom to houpání bylo celkem na nic, protože při tom blinkal...ale využila jsem jako lehátko při vaření a naprosto super

lilithka26
27. kvě 2010

my sme mali a bolo to najlepsie rozhodnutie ake sme urobili, vyrobcovi velkeeee vdaka. Len škoda ze to je len do 9 kg..mala sa tam aj zabavila aj si pospinkala, mohla som si porobit veci, co pred tym nebolo mozne, vyzadovala stale pozornost. Ak by ste chceli tak mmt predavam, kuk moj bazar este v zaruke.
Katarina.banska- mozes tam dat kludne aj malilinke babo, ale daj mu na sedacku este deku nech ma makkucko, nastav hupanie iba na prvy stupen a ak sa bude moc kolisat tak hojdacku niecim zataz, proste tam daj knihu alebo co..ja som to tak robila, lebo sa mi zdalo ze aj na tom najnizsom stupni ju to moc hupalo. a radsej daj kolisanie zboka na bol ako hupanie. Tot osobne skusenosti. Uvidis ze drobatku sa bude pacit.

lin18
27. kvě 2010

áááá tak my nemáme houpačku ale jen lehátko s vibravemi co se dá nastavit na houpání anebo zaaretovat napevno. Je to až do 18ti kilo...jinak už bych teď nemohla. Já v tom teď i krmím když je na židličku ještě malej...
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1812217

silvia251
30. kvě 2010

suhlasim s vami...my ju mame, skoda, ze ju pri prvej dcere ( 2 roky) este nevyrabali🙂 je to skutocna pomoc. Maly ma uz skoro 4 mesiace a nepoznam to poponasanie a nosenie, ako to bolo u malej. Myslim ze to clovek vyuzije ( podla velkosti dietata) tak do 7m, potom uz ich aj tak zaujima nieco ine, ale za tych 7 mes to vyuzije az az..Skevla vec, asi jedina co skutocne funguje, doma sme uz mali snad vsetko- a nic nefungovalo resp dieta tam vydrzalo tak maximalne par minut...ale houpacka fisher price je proste genialna..

silvia.t
30. kvě 2010

ahojte aj my mame lehatko od FP to klick and play a maly ma rok a este stale tam sedi,velmi sa mu tam paci,hlavne ked kope a vsetko sa mu rozsvieti a zacne hrat...a vie si tam uz aj sam vliezt aj vyliezt 😀
na obale je uvedeno do 9kg.my mame 11 a drzi to super 😎

katarina.banska
31. kvě 2010

dakujem za vase nazory. my ju dostaneme uz vo stvrtok 🙂 tak sa tesime. 🙂
aj moja mala sa najradsej nanasa na rukach a najradsej ma ked s nou trasieme 😀 no tak snad, hojdacka bude na uzitok.

ivka_alex
13. lis 2011

oživujem temu pre rok 2011 a 2012 🙂 ake su najnovsie skusenosti? vymozenosti? 🙂

madormi
13. lis 2011

@ivka_alex já mám houpajdu ff, od 0 do 9 kg a je to vynález století, nobelovku bych za to udělovala 🙂

jaruska6
13. lis 2011

My sme využívali vibračné kresielko aj FP hojdačku.Určite doporučujem, náš malý bol aktivista, ani v kočiku nechcel byť , ale v tom vibračnom kresielku sa aj pohral, aj tam zaspal, v hojdačke väčšinou len spal a keďže nosnosť bola do 11 kg, využili sme to až do 1 roku.Obrovský pomocník, ja na to nedám dopustiť. 🙂 😉 😀

gierma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bb6
12. bře 2018

Dobry den, mohli by ste mi niekto prosim Vas oskenovat navod k hojdacke Fisher Price ? Kupila som cez bazar defektnu a tym padom sa neviem vyznat v tom co by ktore nastavenie akoze malo robit.