Ikea Patrull chůvička. Máte zkušenost?

akabana
1. srp 2010

Ahoj, mate nekdo zkusenost s detskou chuvickou Patrull z IKEA?

akabana
autor
1. srp 2010

Pokracovani diskuse viz Otazka..Matrul, diky za info, ze Vam chuvicka funguje. Chtela jsem se zeptat zda Vam chuvicka prenasi zvuky od mimiska. Nam ne. nevim cim to je. Funguje jen kdyz do toho foukame tesne od chuvicky. Predstavovala jsem si, ze budu sedet v obyvaku a chuvicka bude prenaset jestli v loznici Matysek brouka nebo place a podle toho se rozhodnu zda tam pujdu. Takhle Vam chuvicka funguje? Nevim co delame spatne. Vzdyt to nema moc cudliku 😉)))

maktor
2. srp 2010

Když začne plakat tak to vždycky slyšíme. Slabší kňourání asi moc ne. Chůvičku máme cca tak metr od postýlky. Líp nám funguje na kanálu 2. Když malá spí v kočárku venku, tak to občas přenáší i šustění větru a třeba i zvuk letadla ( máme blízko malé letiště). Ale to je jen takové chrastění. Jakmile je vzhůru a povídá si nebo pláče, tak to slyšíme jasně. Na chalupě, kde jsou tlustý kamenný zdi, taky funguje ok.

akabana
autor
2. srp 2010

Tak to budeme muset jeste vyzkouset . A ten plac je prenasen presne jak place (jako treba pres telefon) nebo jen sum a vy vite ze place? A tu chuvicku mate ve smeru place nebo treba z boku ci za hlavou.

maktor
3. srp 2010

Máme ji za hlavou, postavenou na komodě. Přenese normálně pláč. Když je třeba vzhůru, ale nepláče a chruje se v postýlce tak slyším jen chvílema šustění. Když spí jinde než v postýlce tak ji mám postavenou různě, kde to jde. Tak max do 1 m od malé. Zatím vždycky fungovala.

akabana
autor
3. srp 2010

tak mi jsme dneska chuvicku vymenily a ta nova funguje presne jak pises. Ta predtim byla castecne rozbita. diky za rady!!

minerva
19. bře 2012

Ahoj, kdo máte tuto chůvičku, signalizuje spojení vysílače a přijímače?

kathyy
18. kvě 2017

Ahoj nebudete někdo prodávat chuvicky ikea?

kacenecka_24
18. kvě 2017

Jsou v ikea vůbec ještě v nabídce?

kathyy
19. kvě 2017

Nejsou už prave