Jak dlouho jste používaly peřinku 120 x 90 cm?

lucy222
5. bře 2012

Ahoj. Jak dlouho jste prosím používaly peřinku této velikosti? Našla jsem nááádherné povlečení, tak jestli ještě pořizovat 🙂 Děkuji 🙂

ladybugie
5. bře 2012

dokud byla dcera v postýlce. Takže od narození do 15m. Přikrývala jsem jí tím od prvního dne, máme v noci chladno v ložnici. U babičky jí mám ještě pořád, tam spí v cestovní postýlce.

schnek
5. bře 2012

dlouho, kluci ho mají ještě teď, ale už dostanou veliký. A malý povlečení budou muset mít ještě do školky 😉

mili84
5. bře 2012

do do 2, 5 let 😉 teď ji má v cestovní postýlce u babičky, kde ještě nespí ve velké posteli. doma už ano a má klasické velké povlečení.

crca
5. bře 2012

Spali v nich ještě i když byli na velké posteli,tak do 2,5 let,pak na zimu jsem jim už dala normální velké peřiny 😉

mamkamarketa
5. bře 2012

nikdy 😀
spal ve spacim pytli,potom presel na vetsi postel s vetsi dekou 😉

vrtule83
5. bře 2012

Asi do 2 let a to už byla ve velké posteli, teď ji má u nás v ložnici, jelikož se v noci k nám stěhuje a nekrademe si deku navzájem a to jí bude 5let.

berenika39
5. bře 2012

do roka a dvou měsíců, pak dostal velkou postel a velké ložní...mají mnohem hezčí výběr🙂))))

bocinka
5. bře 2012

malá ji má taky pořád u babiček, u nás má velkou od roka.... 😉 😉

brisalek
5. bře 2012

Doma ma velkou postel od asi 14 mesicu a asi od 20 mesicu uz jen velkou perinu (i kdyz vetsinu noci nema zadnou), u babicek ma malou postel porada malou perinku i kdyz vetsinu noci je take odkopana🙂.

pettule
5. bře 2012

Tak prcek spal v postýlce docela dlouho. Téměř do třech let 🙂 , takže do té doby měl malou peřinku 🙂

mates22
6. bře 2012

my vůbec, prcek nesnese žádnou deku, takže od malička má 2 teplé overaly a spí bez peřinky.....obecně dokud spí v malé postýlce, tak malou peřinku, do velké velkou peřinku (dcera spala v postýlce do 2 let)

marinka
6. bře 2012

My ještě máme a počítám, že velkou teplou peřinu koupíme na podzim, než bude mít tři roky, v létě stejně bude spát pořád odkopaná 🙂

marjama
6. bře 2012

My budeme asi za exoty, ale Martí spí v postýlce do teď (3 roky a 2 měsíce) a malou peřinku má taky do teď, ale ona ji prakticky nepotřebuje, pořád spí odkopaná.

miskadis
6. bře 2012

Malá asi do roka nesnesla vůbec žádnou peřinku, ale pak se to nějak srovnalo a spí jedině pod peřinou. Pořád máme tu malou, protože ještě spí v malé postýlce. Ale chceme jí tak za měsíc pořídit velkou postel a k tomu velké peřiny.

apollo11
6. bře 2012

Nemáme vůbec - jen u babičky, jako mimi spala v pytli a teď se nejradši zachumlá do velkého natahovacího prostěradla 🙂 - neodkope se z toho tolik a je to aspoň lehoučká vrstva navíc. V nejbližší době chcem přejít na větší postel, kde bude mít už normální velikost deky

hypo
6. bře 2012

az poridime velkou postel tak bude i vetsi perinka.... coz bude asi do leta protoze to se narodi mimi a bude potrebovat postylku i s perinkou 🙂

petkula
6. bře 2012

my ji používáme zatím stále - malý měří na délku 100 cm, takže asi do tří let nám vydrží - rezerva 20 cm by měla stačit. U dospěláckých peřin je to podobné - měří na délku 200 cm a když já mám 170 cm - taky mi to stačí 🙂

usounek25
6. bře 2012

Do cca 2,5 let, ale to už byl ve velké posteli. A jelikož je to hraboš a v posteli se dost převrací apod., tak jsme mu pak pořídili velikou a malou přenechal sestřičce.

evulka25
6. bře 2012

my jí máme stále a to mu budou 3, ale na podzim koupíme už velkou

asaka
6. bře 2012

nikdy. Malej spal v pytli a pak pod velkou perinou, strasne se točí a odkopává, takže čím větší peřina, tím menší riziko že bude spát jen v pyžamu 😀

vendullka
6. bře 2012

Nikdy, malá má 2 a čtvrt roku, ale nesnese na sobě ani lehkou deku, natož peřinu, takže spí jen v teplém pyžamku a v ponožkách🙂