Jak velkou máte postýlku pro roční dítě?

sawmy
12. lis 2011

zda se my ze nase postilka pro Liamka je moc mala vzdy se moc prevaluje a kdyz narazy na okraj nebo roh tak se my vzbudi a place .Mela bych koupit uz vetsi postel nebo to je normalni velikost???100cm na delku a 70cm na sirku

andelka
12. lis 2011

120x60, normální postýlka co má od miminka, máme mantinely, takže se neomlacuje o šprušle, taky hodně v noci cestuje. O klasické posteli zatím neuvažujeme.

lucenek
12. lis 2011

my máme vel 160x70 masiv z babynabytek, šla až ve dvou letech a to bylo dle mě pozdě, kdyby mi chodila dřív jde tak od roka a půl rok a třičtvrte max

zdezli
12. lis 2011

140x70 - ma ji od miminka doted a uz ji jsou 2

micinka22
12. lis 2011

My dávaly do velké postele kolem 1,5roku, se zábranou samozřejmě 🙂

ikarkulka
12. lis 2011

klasický rozměr, mantinel, když sebou v noci hodně mele, tak si ho bereme mezi sebe do postele. což je vlastně každou noc 🙂

anieanne
13. lis 2011

Klasickou 120x60cm, s mantinelem, který mi ale přijde už na prd, protože jak je rošt nízko, tak nám mantinel jen na šprušlích nedrží a je neustále sesunutý dole ( a to obden ty šňůrky utahuji ). Velkou postel plánuji někdy březen/duben.

veruska007
13. lis 2011

Obě děti máme v klasických dětských postýlkách se šprušlemi, jedna je ještě po mamince, druhá snad po maminčiné tetě. Kvůli omlacování máme dlouhé mantinely, neshrnuje se nám ani jeden. Velkou postel budeme kupovat, jak se mladší přestane budit v noci na kojení. Koupíme už klasickou dospěláckou postel, přidáme zábrany.

amelie001
13. lis 2011

Kukněte ke mě do alba, mám tam tip na úpravu postýlky.

bufina
13. lis 2011

My mame 120x60, ale z jedne strany sou sprusle odmontovany a postyla je prirazena na me strane postele. A makej tak konecne spava celou noc.

ludva
13. lis 2011

Od ročku postel z Ikea 160 x 70 cm se zábranou a velká spokojenost 🙂 V malé postýlce nikdy Matějda nespal, asi trpí klaustrofobii 😀 Ve "velké" postýlce chrní celou noc 🙂