Jak velkou postýlku jste koupily?

werminka
25. lis 2007

Zdravím děvčata, chci se vás zeptat, jestli už máte nakoupenou postýlku 🙂 a hlavně jak velkou? (rozměry)...

denousek
25. lis 2007

ja mam tuhle
http://www.baby-land.cz/index.html?pod=/_sc0013...

akorat ja ji mam bez supliku a to je levnejsi stala 2150.- staci to dat do vyhledavace postylka radek VII a vyjede ti moooccc nabidek a moc cen 😉

werminka
autor
25. lis 2007

Denousku - děkuji za odpověď. Já mám právě taky 120x60 - a pak mi někdo řekl, že snad je to malé..... ale tahle mi přišla standart...

denousek
25. lis 2007

no ja myslim ze tyhle se prodavaji vic jak ty vetsi ja jsem nad tim pri nakupu taky premyslela ale mrkni na par stranek s detskyma vecma a kdyz kouknes ńa postylky tak maji vetsinou tyhle mensi a tech velkych tam moc neni....spis se delaji ty male...vzdyt to bohate staci....proste az z toho dite vyroste tak se koupi postel myslim ze tech 20cm nehraje moc velkou roli dite uz spi vetsinou stejne ve sve posteli jeste driv nez doroste....a jakou pak sis koupila postylku?myslela jsem ze se teprve chystas ze se pat...ale taky jsem z toho byla hodne spatna jestli jsem neprebrala ale vazne kdyz mrknes na ten net tak sou spis vsude tady ty mensi...

monaberuska1
28. lis 2007

Ahojky werminka🙂taky mám 120x60 a taky si je nejvíc každý bere🙂je to jak píšeš standart🙂když nám přišla, tak mi dokonce přišla velká ale je oukej🙂moje známá tuhle velikost postýlky používala do 3let dítěte a pak mu koupily postel jako dětskou takový autíčko🙂takže si myslím že 120x60 je super🙂

denousek
28. lis 2007

no dyt to rikam ....kdyz se mrknes na net tak maji spis ty male....tech vetsich je min..ale tak treba to nekdo koupi ze....ja jsem nad tim nejak nepremyslela....

domina
28. lis 2007

My máme tu větší. 😉 Ale standart je 120x60, na tu 140x70 se opravdu hůř shánějí věci, ale v dnešní době netu to zas tak strašné není 😉

monaberuska1
28. lis 2007

jojo dení- taky jsme koukaly na tu větší, ale zas jsme si říkaly že se nám to moc nelíbilo, že koupíme pak v těch 3letech nějakou tu posltěl pro děti🙂
ale domina-určitě to nemyslím nějak zle🙂každý máme přeci jyný vkus, 😀 to bybylo kdyby jsme měli všecko stejný co 😀 😀 je to sranda 😀

denousek
28. lis 2007

co by ti vyrobci delali kdyby byli sami stejny veci ze...si vemte ze nase miminky meli na vyber 1-2 kocarky a zdar.....a ted??nevim kam bych driv zkocila ☹

domina
28. lis 2007

Moni, já když jí kupovala, tak mi nějak nedošlo, že je větší, já jí chtěla, že je bílá 😀 Jinak ona je až do šesti let dítěte, ono se tam dá různě manipulavat s těmi bočnicemi.A mě se líbí takové ty velké jakoby "americké"postýlky.Mno a ted uz jsem si zvykla na její rozměry, i když to bylo omylem

denousek
28. lis 2007

holky to je uplne jedno tech 20cm navic nebo min....zalezi jaky mate bydleci podminky no...jestli mate misto tak neni co resit,,je to fuk..

monaberuska1
28. lis 2007

jojo to bY výrobci chudáci umřeli hlady, jelokož by byly brzy bez práce🙂jojo domi🙂 😀 😀 ale je to sranda co.-)ještě že tu holky jste teď jsem dala péct králíka🙂a te´d už zas se mi nic nechce🙂

denousek
28. lis 2007

kralika...blleee to nepapam ...vseci ho tady milujou ale ja e-e-..je mo ho lito ☹ ja jdu ted udelat fazolovou polivku a pak dem vychazku do lesa -mrknout na stromky 🤐 ale asi si koupime tady od jednech lidi co prodavaj kazdy rok ti maji dycky pekny...ted mi psala kamoska ona je ted v porodnici ma nejake potize ale uz pujde doma.no ze je na pokoji s jednou pani...v pondeli ji dali tabletu na vyvolani a porad nic tak ji dnes prdli v 7 rano vodu a ted mi psala ze pani uz ma chlapecka to se nekdo ma takova rychlovka tak sem ji psala at se zepta jestli pila malinik 🙂

monaberuska1
28. lis 2007

jojo🙂a když pila tak to zas musíš hned napsat mě ju?ta se má no🙂už to má za sebou🙂a ta tvoje kámoška už to má dobrý?

denousek
28. lis 2007

neboj mony napisu... no kamoska jeste lezi asi to prej ma v norme a kdyz ji vydrzi tlak aspon tak jak je tak ji pusti v patek domu....

monaberuska1
28. lis 2007

jojo, takže v poho, a ona má před porodem?nebo je v začátku?to musí mít nervy co?jestli je v začátku

denousek
28. lis 2007

nene je v 37tt nebo tak nejak termin ma 21.12 takze to uz ma v pohode...nastesti...

monaberuska1
28. lis 2007

jo, tak to by vlastně byla ráda kdyby to bylo o něco dřív viď?aby byla už na Vánoc doma🙂tak to jo🙂tak a´t jí to dobře dopadne🙂

werminka
autor
30. lis 2007

Tak vám všem děkuji za odpovědi, holky - my kupovali postýlku "Evelinu" na některých www stránkách ... už si ale nevzpomínám kde ☹
Mě prostě jen zaskočila věta mé kamarádky, že ta postýlka je malá - a mě přitom přijde v pohodě ... tak jsem ráda, že jste na tom stejně... díky

monaberuska1
30. lis 2007

werminka- že je malá jo?Asi má jiný názor🙂 😀

denousek
30. lis 2007

neni maala spis ty ostatni sou moc velky 😀

monaberuska1
30. lis 2007

nějak to vidím jako denousek🙂 😀 🙂 😵

paolin
30. lis 2007

60x120 je akorat. uvidite, jak tam bude mimi ztracne 🙂 prvniho pul roku jsem Vitkovi postylku "delila" na pul 🙂
no a od roku a pul uz ma svoji prvni velkou.

monaberuska1
1. pro 2007

🙂taky si myslím že je akorát🙂

vendy01
1. pro 2007

My máme taky klasiku 120x60 🙂

monaberuska1
1. pro 2007

JOJO🙂hodně mamin a těhu.-)si pořizujou tuto🙂

petraluk
1. pro 2007

Ahoj, my máme taky 120x60. Myslim si, že bohatě postačí. Mám 2, jednu v ložnici a druhou v obýváku. Ta druhá je zároveň skladiště hraček. V jedný půlce malý leží a v druhý je koš s hračkama, ale už je to tak tip top, za chvíli se nám tam oboje nevejde. 🙂

monaberuska1
1. pro 2007

jojo to znám, známá měla taky postýlku jednu na hají a druhoá služila jako hračkárna🙂)

caira
3. pro 2007

tak my postylku uz mame vybranou, ale koupime ji az po novem roce { doufame ve slevy} a velikost je to { teda velikost matrace do ni } je 140x70

ale vubec neni jednoduche sehnat v tehle velikosti nejake ty pekne soupravy do postylek 😒 😒

monaberuska1
3. pro 2007

jojo oni se shání prý špatně🙂

caira
3. pro 2007

mona ty jsi tak nespavec, co? 😀