Jak velkou postýlku koupit?

zizala
26. led 2008

Potřebuji poradit, jak velkou postýlku pořídit. Našla jsem rozměry 140x70 a 16x20. Vešly by se nám do ložnice obě, ale pokud by stačila ta menší, tak se sem vejdeme víc 🙂 A jak dlouho taková postýlka prckovi vydrží, než se musí koupit nějaká větší? Děkuju

kacka.va
28. led 2008

no moje sestřenice z postýlky co měla stahovací bok vypadla, protože se o to opřela a bylo to nějak špatně zacvaknuté, takže já klidně budu mít bez stahování

martinka79
28. led 2008

já měla ale dítě v postýlce asi do 1,5roku atu bočnici jsme měla k naší posteli takže by vypadla do postele což asi těžko to už by z toho přelezla. 🙂 to byla,a le smůla ☹
každý bereme to co považujeme za vhodné pro nás samotné. 🙂

silente
7. lis 2008

Obnovuji diskuzi.

Který rozměr se Vám osvědčil a proč?

120 x 60 nebo 140 x 70 ?

díky za Vaše tipy 😉

kacka.va
7. lis 2008

já myslím, že je to úplně jedno, stejně se děti učí na normální postel většinou dív, než dorostou do malé postýlky

janula34
7. lis 2008

Pri dcere som mala 120x60, bolo to v pohode okolo 1,5roka isla do normalnej postele. Terazmame 140x70, naskytla sa nam dobra kupa, daju sa dat dole bocnice a je z toho normalna postel. bude ju mat asi az do skolky 😉

aponchie
8. lis 2008

tak v te 120x60 vydrzela stezi do roka pac se roztahovala nahatohala a vecne zamotana do sprusli takze sme si vzali po me tu velkou starou se stahovaci bocnici a mela ji jeste dalsi rok v pohode..hooodne mista a navic kdyz se oddelala ta bocnice a dala matrace dolu vznikla mensi postylka dobra na prechod do velke postele.. 🙂