Jak velký peřinky jsou vhodný do postýlky 120x60?

deniska.a6
26. únor 2009

holky jaký peřinky jsou lepší do postýlky 120x60. velikost 120x90 nebo větší 135x100 zas nechci aby to bylo malý ale zároven aby toho v postýlce nebylo moc myslim že třeba tej větší by se později využilo o něco dýl až povyroste naftovej magnát teda nejsem abych to kupovala v malej pak zas větší nebo moc řešim pár centákuů díky za radu 😉

marcelkad
26. únor 2009

Já mám
na klasickou peřinku 130/90 a polštářek 40/60
- mantinel 180x30 cm
a je to úplně akorát, peřinka je zatím o něco větší, ale menší bych nebrala.

Vzala jsem to tady na mimibazaru
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10752785

deniska.a6
autor
26. únor 2009

je tak ted jsem z těch rozměrů docela jelen polštářky maj stejný myslim snad všude jen ty peřinky no to zas bude akce s výběrem ale díky za tip 😉

marcelkad
27. únor 2009

Mám tuhle peřinku:
http://quilt.inshop.cz/inshop/
Přikrývka Quiltsoft vzor: 505 a je super lehoučká. Navíc teď koukám na ty slevy, to se určo vyplatí

deniska.a6
autor
27. únor 2009

no peřinka je moc hezká to jsou medvídci na tom vyšitý a jakou teda máš velikost povlečení protože já chci objednávat s babymarket.cz maj supr ceny a maj bud 120x90 nebo 135x100 možná ještě jednu větší ale už neřešim

marcelkad
27. únor 2009

mám 130x90 jak jsem psala nahoře

katmimi
27. únor 2009

ahojky-právě jsme to před týdnem taky řešily a paní prodavačka nás informovala,že polštářky jsou všechny stejný a peřinky se vyrábí akorát dva rozměry-120x90 a 130x100-my jsme se rozhodly pro ty menší z toho důvodu,že se vejdou i do většího povlečení,kdežto naopak ne

deniska.a6
autor
27. únor 2009

marcelkad: a jo no tak to budu muset pak někde stejně vyhledat musí sedět velikost povlečení i peřinky já to nějak pošéfuju

tereziep
22. bře 2009

Ahoj, potřebuji poradit kvalitní peřinku do postýlky. Teď máme od firmy scarlett a nejsem s ní moc spokojená. Dokud se malá netočila tak to šlo, jenže už nespí jen na zádíčká, ale i na boku a v postýlce se otáčí. No a peřinka se prostě nepřizpůsobí a trčí. Prosím nemáte někdo zkušenosti s nějakou jinou firmou?

astrane
22. bře 2009

My máme klinmam,jsou dobrý,ale asi spíš teplejší....řešila jsem totiž to,že na jaře a na podzim máme doma v noci celkem zimu a tak jsem hledala něco lepšího,než jsme měli.Je to známá firma a dělají i pro dospělý,máme je všichni.Ta malá ale stojí 550kč

Jnak máme myslím 90x 135 nebo tak něco 😉