• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vybrat cestovní postýlku?

3. srpna 2014 
Ahoj holky :slight_smile: .. chtěli bychom si koupit cestovní postýlku .. prosím poraďte na jaké vybavení bychom u cestovní postýlky neměli zapomenout? jestli závěsná podesta pro mimi nebo kolečka a tak .. děkuju moc za vaše rady a taky jakou máte oblíbenou značku popřípadě s kterou máte negativní zkučšenosti?
16. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime my mame Quatro Lulu 2, ma zavesny dno, prulez na zip, prebalovaci pult a 2 kolecka s brzdou myslim. Na spani jsme ji nevyuzili, spis nam slouzila jako ohradka a hraci prostor, kam jsme nahazeli micky a syn je prulezem hrnul ven :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám obyčejnou, na MMB mě stála asi 400, cestujeme s ní často, i doma v ní děti občas spí (když jeden divočí a druhý nemůže usnout, tak mladšího dáme spát do cestovní postýlky jinam), spí v ní děti kamarádek, které k nám přijedou na návštěvu, náš starší v ní spával asi do 3,5 roku (a to v ní už hezky divočil) a pořád je jako nová. Nemá žádnou zvláštní vymoženost (ani kolečka, ani otvor na zip, ani úložnou kapsu, ani závěsné lůžko), ale nikdy mi to nechybělo a jsem s ní maximálně spokojená.
17. led 2013 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@palomitacheca To závěsné dno semi taky moc líbí, přebalovák asi úplně mít nemusí,mám tu podložku na postýlku.
17. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime přebalovák jsem používala ze začátku, když byl syn menší. On stejně není moc veliký a starší dítě se tam nevleze, tak pak už ho moc nevyužiješ... Závěsný dno jsme ale využili hodně a průlez taky. Když byl syn menší, tak jsme tam závěsný dno měli, postýlku jsme dali vedle gauče a byla jistota, že nám nikam nespadne a dobře na něj dosáhneme. Když se začal zvedat a hrozilo, že přepadne, dali jsme dno pryč. Na hraní jsme rozepnuli průlez, když jsme Páťu chtěli dát do ohrádky, zase jsme ho zase zapnuli... Navíc jsme počítali, že postýlku využijeme i do budoucna pro další dítě, tak ani cena nám nevadila.
17. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@palomitacheca Ve výběru mám s polohovacím dnem, dokonce jsem nasšlai nějaký předloňský model,za doboru cenu, tak ji asi zítra objednám, ještě to denska prolítnu a rozhodnu se ;)
21. led 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže mám objednanou tuto http://www.babycar.cz/katalog/postylky-a-doplnky/cestovni-postylky/produkt/cam-postylka-daily-plus-2010/_var=3604, za tu cenu je prostě boží i ta barva se mi líbí
22. led 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se moc líbí značka babytrend, ale v ČR k nedostání, objednat ze zahraničí s doručením do česka je asi nemožné :frowning2: kdybyste některá věděla, kde to sehnat, budu vám zavázána! Tady obrázky.. max. poprosím kamarádky žijící v zahraničí o zakoupení a zaslání :slight_smile: http://www.babytrend.com/nursery_centers_deluxe/PY86992.html
10. bře 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “k inzerci slouží pouze náš bazar na MK :)”
19. bře 2013 v 11:52 • bekynka2012
Cestovní postýlky jsem si pro kluky vybrala, podle barev..prostě podle ceny a barvy..i když úplně nějakou levnou jsem nechtěla..koupila jsem starší...a závěsné lůžko jsem nepotřebovala..jen si vždycky sebou vozím obyčejnou molitanovou matraci, protože mi přijdou ty skládací nevhodné a tak přidávám molitanovku...jednu postýlku jsem si trochu upravila, v čele u nožek jsem vystříhla díru...a můj skoro tříletý syn tak může sám lézt ven, kdyby chtěl třeba na nočník...myslim, že jsou výhodné ty se zipem...i když ten menší by to rozepnul a to by se mi nehodilo...hodně štěstí při výběru..Andrea
20. bře 2013 v 11:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokusím se obnovit diskuzi – jaké jsou v současné době kvalitní cestovní postýlky? Jakou máte a co se vám na ní ne/líbí? Potřebuji koupit nejen na cestování, ale i do obýváku (máme psa, tak abych tam mimčo občas mohla dát). A co bych ráda:
- novorozeneckou vložku
- tmavou síťku
- průlez
- kolečka by se možná taky hodily
- ne moc šustivý materiál
- matrace se asi dá koupit zvlášť (?)

Budu ráda za konkrétní tipy postýlek i jestli třeba není někde nějaká akce:slight_smile:
25. črc 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
@kittysha Ahoj, my máme v obýváku tuto http://babycar.cz/cestovni-postylky/4508-zopa-postylka-s-polohovanim-travel-2012.html# a líbí se mi na ní vše, jak kvalitou, tak vzhledově. Matračku mám koupenou speciální do toho.
20. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek Cestovní postýlka http://www.modrykonik.cz/cestovni-postylka/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s cestovními postýlkami. Co by nemělo cestovní postýlce chybět ve výbavě? Jaké klady a zápory jste posléze zjistily u Vámi vybrané cestovní postýlky? Na co si dát při výběru pozor? To vše a mnohem víc bude jistě zajímat i ostatní maminky, které třeba právě teď nad koupí cestovní postýlky uvažují.
Předem Vám mockrát děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o Vaše cenné zkušenosti :slight_smile: .

Krásný den všem
Denisa

@bacovaa @kittysha @iina @zoriazz @miparime @veruska007 @palomitacheca ... a další :slight_smile: .
3. čer 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerada kupuji cinske vyrobky bez zaruky urazu ci pouzitych materialu,ale ja koupila dve ga dobu mych deti..obe srovnatelne cenou pouzite protoze rada recikluji :slight_smile: Priste bych rada s moznosti otevirani jedne z bocnich stran,ale vyresila jsem to i tak mam do jedne prostrizene okno v nozkach a spokojenost klukum je 3 a 4 a oba v ni pokud nekam jedu muzou porad spat protoze si vylezou a vlezou jak potrebuji.Stastnou ruku pri koupi :slight_smile:
3. srp 2014 v 15:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek