Jak vybrat cestovní postýlku?

miparime
16. led 2013

Ahoj holky 🙂 .. chtěli bychom si koupit cestovní postýlku .. prosím poraďte na jaké vybavení bychom u cestovní postýlky neměli zapomenout? jestli závěsná podesta pro mimi nebo kolečka a tak .. děkuju moc za vaše rady a taky jakou máte oblíbenou značku popřípadě s kterou máte negativní zkučšenosti?

palomitacheca
16. led 2013

@miparime my mame Quatro Lulu 2, ma zavesny dno, prulez na zip, prebalovaci pult a 2 kolecka s brzdou myslim. Na spani jsme ji nevyuzili, spis nam slouzila jako ohradka a hraci prostor, kam jsme nahazeli micky a syn je prulezem hrnul ven 🙂

veruska007
17. led 2013

Mám obyčejnou, na MMB mě stála asi 400, cestujeme s ní často, i doma v ní děti občas spí (když jeden divočí a druhý nemůže usnout, tak mladšího dáme spát do cestovní postýlky jinam), spí v ní děti kamarádek, které k nám přijedou na návštěvu, náš starší v ní spával asi do 3,5 roku (a to v ní už hezky divočil) a pořád je jako nová. Nemá žádnou zvláštní vymoženost (ani kolečka, ani otvor na zip, ani úložnou kapsu, ani závěsné lůžko), ale nikdy mi to nechybělo a jsem s ní maximálně spokojená.

miparime
autor
17. led 2013

@palomitacheca To závěsné dno semi taky moc líbí, přebalovák asi úplně mít nemusí,mám tu podložku na postýlku.

palomitacheca
17. led 2013

@miparime přebalovák jsem používala ze začátku, když byl syn menší. On stejně není moc veliký a starší dítě se tam nevleze, tak pak už ho moc nevyužiješ... Závěsný dno jsme ale využili hodně a průlez taky. Když byl syn menší, tak jsme tam závěsný dno měli, postýlku jsme dali vedle gauče a byla jistota, že nám nikam nespadne a dobře na něj dosáhneme. Když se začal zvedat a hrozilo, že přepadne, dali jsme dno pryč. Na hraní jsme rozepnuli průlez, když jsme Páťu chtěli dát do ohrádky, zase jsme ho zase zapnuli... Navíc jsme počítali, že postýlku využijeme i do budoucna pro další dítě, tak ani cena nám nevadila.

miparime
autor
21. led 2013

@palomitacheca Ve výběru mám s polohovacím dnem, dokonce jsem nasšlai nějaký předloňský model,za doboru cenu, tak ji asi zítra objednám, ještě to denska prolítnu a rozhodnu se ;)

miparime
autor
22. led 2013

Takže mám objednanou tuto http://www.babycar.cz/katalog/postylky-a-doplnk..., za tu cenu je prostě boží i ta barva se mi líbí

zoriazz
10. bře 2013

Mě se moc líbí značka babytrend, ale v ČR k nedostání, objednat ze zahraničí s doručením do česka je asi nemožné ☹ kdybyste některá věděla, kde to sehnat, budu vám zavázána! Tady obrázky.. max. poprosím kamarádky žijící v zahraničí o zakoupení a zaslání 🙂 http://www.babytrend.com/nursery_centers_deluxe...

bekynka2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iina
20. bře 2013

Cestovní postýlky jsem si pro kluky vybrala, podle barev..prostě podle ceny a barvy..i když úplně nějakou levnou jsem nechtěla..koupila jsem starší...a závěsné lůžko jsem nepotřebovala..jen si vždycky sebou vozím obyčejnou molitanovou matraci, protože mi přijdou ty skládací nevhodné a tak přidávám molitanovku...jednu postýlku jsem si trochu upravila, v čele u nožek jsem vystříhla díru...a můj skoro tříletý syn tak může sám lézt ven, kdyby chtěl třeba na nočník...myslim, že jsou výhodné ty se zipem...i když ten menší by to rozepnul a to by se mi nehodilo...hodně štěstí při výběru..Andrea

kittysha
25. črc 2013

Pokusím se obnovit diskuzi – jaké jsou v současné době kvalitní cestovní postýlky? Jakou máte a co se vám na ní ne/líbí? Potřebuji koupit nejen na cestování, ale i do obýváku (máme psa, tak abych tam mimčo občas mohla dát). A co bych ráda:
- novorozeneckou vložku
- tmavou síťku
- průlez
- kolečka by se možná taky hodily
- ne moc šustivý materiál
- matrace se asi dá koupit zvlášť (?)

Budu ráda za konkrétní tipy postýlek i jestli třeba není někde nějaká akce🙂

bacovaa
20. únor 2014
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

@kittysha Ahoj, my máme v obýváku tuto http://babycar.cz/cestovni-postylky/4508-zopa-postylka-s-polohovanim-travel-2012.html# a líbí se mi na ní vše, jak kvalitou, tak vzhledově. Matračku mám koupenou speciální do toho.

ined77
3. čer 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek Cestovní postýlka https://www.modrykonik.cz/cestovni-postylka/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s cestovními postýlkami. Co by nemělo cestovní postýlce chybět ve výbavě? Jaké klady a zápory jste posléze zjistily u Vámi vybrané cestovní postýlky? Na co si dát při výběru pozor? To vše a mnohem víc bude jistě zajímat i ostatní maminky, které třeba právě teď nad koupí cestovní postýlky uvažují.
Předem Vám mockrát děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o Vaše cenné zkušenosti 🙂 .

Krásný den všem
Denisa

@bacovaa @kittysha @iina @zoriazz @miparime @veruska007 @palomitacheca ... a další 🙂 .

iina
3. srp 2014

Nerada kupuji cinske vyrobky bez zaruky urazu ci pouzitych materialu,ale ja koupila dve ga dobu mych deti..obe srovnatelne cenou pouzite protoze rada recikluji 🙂 Priste bych rada s moznosti otevirani jedne z bocnich stran,ale vyresila jsem to i tak mam do jedne prostrizene okno v nozkach a spokojenost klukum je 3 a 4 a oba v ni pokud nekam jedu muzou porad spat protoze si vylezou a vlezou jak potrebuji.Stastnou ruku pri koupi 🙂