Jaké houpací lehátko koupit? Vibrační nebo setrvačné?

whitefashion
13. črc 2011

Poradte mi. Chci pro mesicniho prcka koupit houpaci lehatko. Resim, zda koupit elektricke vibracni, u ktereho hrozi, ze si ns to zvykne a bude to vzdy vyzadovat. A nebo takove, ktere si dite rozpohybuje vlastni vahou a pohybem, jako je Babybjorn. Taky resim, aby si neznicil zada. Prosim poradte mi.

mamkamarketa
13. črc 2011

@whitefashion ono zadne kresilko neni pro mimco idelani ☹ ale ja mela od FP vibrujici,hralo a blikalo 😵 musim rict,ze prcek to miloval a vzdy ho to uklidnilo. Nutno podotnout,ze tam nikdy nebyl vic nez pul hodiny. nez uvarim,dojdu si na wc,pripriravim vanicku...zadne lehatko neni na to,aby tam mrnousek travil cele hodiny...
takze za me vibrujici. mimca to kraaasne uklidni 😵

ffiinnkkaa
13. črc 2011

U nás si na to teda nezvykl, nechtěl vůbec vibračku 🙂

monapink
13. črc 2011

@whitefashion ani u nas vibrace nebyla vyuzita,male se to nelibilo..za mne lehatko urcite ano,pouzivat ale jen na chvili..davala jsem tam malou pri zehleni,vareni atd. kdy kos na mimi uz nestacil,chtela na mne videt a byla spokojena 😉 Meli jsme od FP..zadne lehatko neni doporuceno pouzivat moc casto,znam maminy co tam nechaly dite i spat a vetsinu dne! Kamaradka si ted velmi vychvaluje baby vak Hacka,takova houpacka a pry v tom mimi muze spat a pobyvat vetsinu dne..

ebony222
14. črc 2011

Taky jsme meli lehatko od FP to hrajici, blikajici a vibrace jsme nepouzivali. Ale kdyz se na tom sama rozhoupala, tak se ji to libilo. Melo takove ty perovaci nohy. A vyhrala si v nem pekne, treba kdyz jsem zehlila a tak. Taky z nej ma vyhled z jine perspektivy, tak ji bavilo i jen koukat kolem sebe 🙂

xenkaa
20. pro 2013
Uživatel xenkaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od xenkaa.
laurital
20. pro 2013

@whitefashion Lehátko není na dlouhodobé setrvání a je fakt, že na vibrace si dítě snadno zvykne.Na druhou stranu je fakt, že to dítě neuvěřitelně uklidní a bylo to jediné, co u mé mladší dcery zabíralo na prdíky 😉 .