Jakou cestovní postýlku, poradíte?

iv123
30. led 2012

Ahoj, mám 7.měsíční mimi (9 kg) a chtěla bych koupit cestovní postýlku, nějakou levnější. Poradíte, kterou? Hlavně, aby to měla na trošku delší dobu, vždyť už má 9 kg a mám strach, že nějakou koupím a za chvilku malou neunese ☹

romcovaklarka
30. led 2012

Ještě bych chtěla doplnit zkušenost, že my jsme dostali tuto http://www.detskezbozi.com/coneco-apollo.html a ty funkce vůbec nevyužijeme - jako že hraje melodie, vibruje a svítí. Přebalovák se mi hodil když byl Sam úplné mimi a síť proti komárům je super, ale jinak jsou to zbytečnosti.

weri1
30. led 2012

tak my koupili za tisicovku v pompu, ale název ti už neřeknu.....je pevná stabilní, jen asi by bylo dobré dokoupit matraci, sice tam je , ale taková nic moc

bocinka
30. led 2012

naše malá má 15 kg a není problém s cestovkou, já teda do ní dávám klasickou matraci, kvůli zádům, ale jednu noc spala u našich i na té cestovní matračce a v pohodě, máme levnou postýlku z KIKA Cash and Carry, není to asi ani žádná značka.... 😉 😉 😉 používala jsem ji i jako ohrádku a bomba... Dobrý je ten výlez v boku 🙂

mrsblack
1. únor 2012

Máme postýlku Zopa - nemá žádné extra věci navíc, prostě klasická cestovní, stála nás asi 1200,- a jsme naprosto spokojeni.