Jakou koupit peřinu a polštář do postýlky?

senja
6. zář 2009

Zdravim! Resim jakou soupravu do postylky (perina+polstar) koupit: Jakou znacku? Jaky material (dute vlakno, vlnene rouno nebo nejake jine specialni vlakno)? Poradte prosim 😉

veronika81
14. lis 2009

klara, ja som tiež chcela feretti, aj tému som tu založila, skús vyhľadávač 😉 Tiež ma od nej odhovorili, vraj sa tá výplň nejak dá dokopy, neriskovala som.. Po dlhom váhaní som si nakoniec objednala od Scan, budúci týždeň má prísť, tak som zvedavá. My máme Scan už roky a spokojnosť veľká 😉

veronika81
14. lis 2009
bury
14. lis 2009
lucinecka
16. lis 2009

Ahoj holky, taky řeším jakou peřinku a polštářek, ale pro rok a půl starý dítko který chci přesunout do velké postele. Existuje nějaká peřina mezi tou dětskou 120x90 a dospěláckou? Mám strach ¨že se mi syn pod tou velkou ztratí. Nebo máte už někdo zkušenost že jste v roce a půl dali dítku velkou peřinu?

tymothy
17. lis 2009

klara.t. - zavinovačka to byla nějaká obyč s dutým vláknem - kupovaná v Pompu - značka už se nám bohužel seprala.
Feretti je podle mě fakt dobrá peřinka. Na omak daleko příjemnější než jiné, krásně jemňonká a lehká - neměnila bych ani za nic. I v obchodě mi ji prodavač vychválil (cenou to nebylo - měli tam i daleko dražší)

klara.t
17. lis 2009

ale něco holkám na té feretti vadilo ne? Že se jim jakoby sesunula do jednoho konce ne(už se mi to nechce číst zase)? Tobě to nedělá?

tymothy
17. lis 2009

Ne ne, my ji máme pořád jako novou. Jinak bych nechválila. 🙂 Ale je pravda, že pod ní Magdalenka spí půl roku a ne rok. Ale když to tak vezmu, z toho, co jsem měla možnost si osahat, byla fakt nejpžíjemnější, takže i kdyby se nám uvnitř schmoustala, asi bych do ní šla znovu. (nebo bych ji reklamovala) 😀

aness
18. lis 2009

ahojte, prosim o radu, dcerka ma 13 mesicu, zatim jsme perinku a polstar nepouzivali, ale ted se chystam koupit sadu a nevim si rady. Chtela bych, aby byl polstarek tak trochu zkoseny, jako ma IKEA (ale to nam, bohuzel, nesedi rozmer), jenze jsem na zadnou soupravu nenarazila... A jeste jeden dotaz: pristi rok na podzim uz bude mit 2 roky a chtela bych ji presunout do velke postele, mate nektera zkusenost, jakou velikost perinky pouzit? Staci ta klasicka 120/90? Pod klasickou dospelackou se ztrati ☹ Dekuji moc za rady 😉

kocicinka
18. lis 2009

My máme vše péřové z rodinného peří, co mi odkázal dědeček 🙂 . Jenom se to dalo vyčist a na mráz. Polštářek ale nepoužíváme, jen peřinku. Je krásně lehounká a přitom teplá.
Klára Jonášek spí právě teď v zavinovačce a přikrytý peřinou, máme tu 18 stupňů.

klara.t
19. lis 2009

Tak jsem nakonec koupila scarlett. je lehoučká, tak nevím jestli ta maminka, co psala výše neměla jiný typ. To jestli je příjemná na omak nebo ne jsem až tak neřešila, vždyť na tom bude stejně povlečení. I tak mi to příjde normální - nic nepříjemného. Já to chtěla hlavně otěžkat. Myslím, že budem spokojené.

bury
19. lis 2009

klara - nehodíš odkaz, jakou si vybrala? já taky pořád nemám vybráno 😀 😀

klara.t
20. lis 2009

Já to koupila na prodejně, takže nevím, jestli se trefím, ale vypadá to na tuto sadu: http://www.medvidekshop.cz/67-Spani-Perinky-do-...

Holky, nezdají se vám ty peřinky obrovské? Já mám sice tu větší 100x135cm (kvůli koupenému povlečení, co jsem si zamilovala), ale i ta menší 90x120 je podle mě velká. Rozdíl mezi nima je jen 10x15cm, což je zanedbatelné. Jak to řešítě v postýlce?

tymothy
20. lis 2009

Mě se ta peřinka zdála také šíleně velká, ale jen do doby, než mi Magdalénka trochu povyrostla. Teď už to vypadá vcelku dobře. 🙂

merkur_cz
3. lis 2010

Zdravím vás!
Od kdy se může dávat miminku polštář? Od narození se doporučuje jej nepoužívat, ale kdy už to nevadí? Děkuji. Ivana

dankadina
3. lis 2010

ja som mala tiež tú sadu feretti a perina aj vankuš už sú v koši, výpln sa zosunula do rohov a ostala len handra. Teraz máme detskú sadu scan quilt a som nadmieru spokojná

libka1
7. dub 2011

Ahojte, uz tu davno nikto nepisal, tak trochu ozivim temu, hadam sa najde niekto kto poradi. Chceli by sme kupit vankuse a periny uz na velku postel pre dieta a bola by som rada keby mi niekto nejake dobre poradil. Najradsej nieco antialergicke a take co sa da prat v pracke 😅 Dakujeeeeeeem.