• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou matraci pořídit pro miminko?

6. prosince 2013 
Ahoj holky,
prosím o radu - jakou matraci je nejlepší pořídit pro miminko? Slyšela jsem, že by měla být kvůli páteři spíše tvrdá, ale více se mi "líbí" ty molitan/kokos atp. Co je zdravotně nejlepší - máte prosím zkušenost, případně radu na nějaké dobré stránky? Díky Lucka :wink:
2. pro 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já děkuji za dotaz .. stále to hledám a jasno nemám ... takže si ráda něco přečtu ... :slight_smile:
2. pro 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám říkali, že matrace by neměla být ani měkká ani tvrdá a měla by by být prodyšná, aby se dítěti dobře dýchalo. Tak jsme vybrali polokokos. Po třech letech používání byla pořád jako nová.
2. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.my měli taky polokokos. :slight_smile:
2. pro 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po dlouhém hledání, jsme se rozhodli por kokos/pohanka a nelitujeme, po dvou dětech jak nová :slight_smile: Pravda, často byli mrňousové nakýblovaní i u nás :slight_smile:
2. pro 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. tak mám novou informaci od známé, která pracuje v lékárně a že ty kokosové matrace vůbec nedoporučuje .. něco to uvolňuje. neslyšeli jste někdy o něčem podobném?
5. pro 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Já zase slyšela, že pohanka může klíčit, když se dítě pročůrá na do matrace :grinning:
5. pro 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší matrace je ta v posteli maminky :grinning: :grinning: :grinning: . Dlouhodobým výzkumem potvrzeno mnoha maminkami. :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používala jsem u obou dětí polokosovou matraci a byli jsme spokojení :slight_smile:
6. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek