Jakou postel pro předškoláka? Stačí 70x160cm?

danae
27. čer 2013

Láká mne koupit synovi postýlku z IKEA 70x160cm. Jak dlouho myslíte, že může mít postýlku takovýhle rozměrů, než bude potřebovat klasických 90x200cm? Vydrží mu to třeba až do čtvrté třídy, nebo nemá smysl mu tenhle mezistupeň kupovat? Moc díky!

andelka
27. čer 2013

Taky uvažuju. Hlavně z prostorových důvodů. Ale u neteří spal v normální posteli a pohoda..tak asi nějak pořeším místo a koupím už klasickou, se zábranou. Zatím spí v postýlce 60x120 😀

lucyhavirov
27. čer 2013

Já jsem pro děti nechala dělat postele 90/200,podle vzoru z reklamy a na čelo jsem nechala vyřezat jejich jména,řekla jsem si že už pořadnou postel která vydrží do puberty,spí na nich od 3let a má to i uložný prostor.

petka80
27. čer 2013

Pro předškoláka už bych tuhle postel nekupovala, pokud nějak extrémně nebojujete s místem, přijde mi to zbytečný. My ji máme, spí na ní ale ta mladší, a starší spí na normální posteli už. Nějak si ji v tý malý postýlce už nedovedu představit.

honzulka
27. čer 2013

Pro předškoláka bych taky už koupila normální velikost..Kluci na ní spí od 4 let a tu střední jsem koupila Terezce..Jeník na ní spal parkrát a přišlo mi,že je do ní veliký.. 😀

evcounek
27. čer 2013

já bych koupila normální. Náš Luky v malé postýlce 60x120 nespí od roka a půl a spí na normální válendě po manželovi. Teď čekáme druhé mimi a budeme to řešit stejně. Jen doufám, že ta válenda po švagrové zůstala netknutá 😎

monivo
27. čer 2013

Mě se to zdá zbytečné. My rovnou koupili velkou postel. Na tuhle malou si k dítěti nemůže lehnout dospělí člověk (třeba na čtení pohádky).

michelle1
27. čer 2013

taky jsme koupili rovnou velkou

evaviki
27. čer 2013

kupili sme rovnou 90x200, s moznosti roztahnuti na 180x200.. ma zabranu a spi na ni od tri let.. kupovat mezistupen je podle mne zytecne..

vlckulka
27. čer 2013

pokud nepočítáte každý centimetr v pokoji, tak určitě rovnou koupit velkou postel, tyhle mezipostele se mi zdají zbytečné 🙂 Po dětské postýlce jsme holkám koupili rovnou velkou postel 🙂