Jakou videochůvičku, aby měla signál v patře?

denousek
13. únor 2012

ahoj jsem bezradná...koupila jsem videochuvičku sencor ale v patře nemá už signal... už na schodech se ztrácí což je mi k ničemu ☹ můžete mi poradit nějakou ověřenou aby mela signal i přes silné zdi a i když chci mimi nechat spát doma a jít na zahradu?nebo naopak... aby se signal neztrácel?bojim se už něco naslepo koupit ☹ není to za pár korun... díky

evaviki
13. únor 2012

http://www.detske-chuvicky.cz/index.php?akc=rs&...
ak nepotrebujes videochuvicku, ale staci normal, tak je vyborna Philips SCD510, boli sme u susedov pod nami (cihlovy dom) a poculi sme vyborne..

arianka
14. únor 2012

Mame video od Philips a je vyborna. Zvladne 2 patra i okoli domu a zahradu.

ahojkyy
14. únor 2012

mam videochuvicku luvion grand je trochu drahsia, ale je fakt ok. Aj cisty obraz, aj spolahlivost, aj signal. Aj ked zahrada neviem, ale pokoje v pohode a ked eliminujes obraz len na zvuk, tak to ma silnejsi dosah, tak snad to da aj tu zahradu, zavisi konkretne, ako mas situovany dom a jaku zahradu.. SKus. A ked si ju objednas cez net, do 14 dni ju pripadne vies aj vratit, bez dovodne, zo zakona a peniazky ti poslu na ucet spat. AK by ste mali nejake extra silne mury a signal by si proste nechytila 😉

mrsblack
15. únor 2012

Máme videochůvičku Philips Avent, naprostá spokojenost, dosáhne až k sousedům přes několik zdí, když k nim jdeme večer na vínko a malej chrupká ve svém pokojíčku 😎
Ten Sencor jsem zkoušela kamarádce a signál se mi ztratil už když jsem odešla do jiné místnosti, natož do patra 😒

mates22
15. únor 2012

my měli Philips čtyřpásmovou SCD 465, když bylo ošklivo byl kočár v kotelně a já v patře slyšela úplně všechno...zrovna jí prodávám 🙂