Jakou zavinovačku koupit na květen?

pentagras
19. únor 2012

Termín porodu mám 30.dubna a vůbec nevím jestli mám koupit ještě zimní zavinovačku nebo letní, prosím poradte 🙂 🙂

lu777
19. únor 2012

určitě letní.... jednak zima už nebude a i kdyby byla tak jen chvilku! na to se nevyplatí mít zimní zavinovačku...
koupila bych letní a na to pak vždycky můžeš dát nějakou deku 😉 😉

scvrcek
19. únor 2012

mám termín v květnu a koupila jsem letní od Emitexu do autosedačky, přijde mi i tak docela teplá, a pak mám na doma klasický zavinky bavlněný... vždycky se to dá ještě přikrýt dekou, ale mě teda i ta letní přijde dost teplá...

samson
19. únor 2012

koupila bych takovou přechodovou...já jsem objednala tuto mají to zrovna v akci (samozřejmě závisí kolik chceš dát peněz). Je to příjemný hebký materiál...případně vždy můžeš dát deku

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46286321&tab=0

coxa
19. únor 2012

Já jsem rodila 29.4. a měla jsem jen rychlozavinovačku, když bylo chladněji, tak jsem prcka víc oblékla a zabalila do dek. Zimní bych už určitě nekupovala.

pavlinka_zetko
19. únor 2012

My jsme koupili emitexovou do autosedačky, tu jsem teda využila spíš teď v zimě, pořád je dost veliká. Pak jsem měla dvě rychlozavinovačky klasický bavlněný prošívaný a pak mi mamka ušila péřovou. Do té jsem dávala malého spát, protože ikdyž bylo tepleji, tak se v ní nejmíň potil. A i Kiedroňová ve svých knížkách péřové pro novorozence doporučuje. Mají v nich hezky měkoučko jako v bříšku a jsou krásně klidní. Rodila jsem 9.5.