Jaký máme koupit monitor dechu?

smudlinka2019
2. zář 2012

Maminky,jaký koupit monitor dechu?Pořád se s manželem nějak nemůžeme rozhodnout,který je lepší nebo který se víc vyplatí.Uvažujeme o monitoru Nanny a pak ještě monitor Respisense.A ještě se chci zeptat,hodně maminek kupuje monitor dechu z druhé ruky,jste proti nebo myslíte,že je to pomalu jedno.Čekáme první,tak se radši ptám 🙂 Děkuju za odpovědi 🙂

kamino
2. zář 2012

Mame Nany z druhe ruky,radila jsem se s dr.v porodnici,tam je pouzivaji take a schvalila mi ho. Jen pozor na slabe baterky,jak dochazi,tak obcas houka.

majajaja
2. zář 2012

Já pořídila z druhé ruky Snuza go. ALe ještě jsem ho nepoužila, takže nemůžu říct jak jsme spokojená.

peroli
2. zář 2012

@smudlinka2019 Jestli čekáš teprve první miminko tak bych určitě koupila nový monitor a pak schovala pro druhý... (před druhým porodem ho kdyžtak dát do nějakýho servisu jen zkontrolovat, v obchodě už by ti řekli kde 😉 )..
Z druhé ruky nemusí být špatný ale nikdy nevíš na jakého člověka narazíš, jak "jemně" s tím bude naše drahá pošta zacházet a mohla bys tak akorát zbytečně vyhodit peníze.. 😉
Jedna kamarádka si koupila novej monitor ale ten pak začal houkat třeba i 20x za den a v servisu uznali, že je někde chyba a vyměnili jí ho bez problému za novej.. bazarovej je většinou po záruce a ten už ti nikdo nevymění.. 😉

Jinak my máme od Jablotronu Nanny i s druhou podložkou a spokojenost.. 🙂 sem tam sice houkal zbytečně ale znáš to..? Radši běžet 10x zbytečně než...
Ten mobilní monitor Snuza go (to stejný jak Respisense) měli jiné dvě kamarádky a dle jejich zkušeností je to jen na pár měsíců... oběma dvěma děti pak ulomily ty pacičky.. takže to zvaž... jestli ale často jezdíš autem sama a miminko budeš dávat dozadu, nebo máš velkej dům/byt a prďolku budeš chtít mít třeba u vaření u sebe tak pak se určitě bude hodit.. 😉

karmenta
2. zář 2012

Měla jsem použitý a fungoval bezvadně. Podle mě bude poruchový nový i použitý, stejně tak budou oba bezchybně fungovat. Měli jsme BabysenseII, výhodou oproti Nanny byly dvě desky. Nikdy nedal planý poplach, nikdy nezklamal.

jarkalada
2. zář 2012

Měli jsme půjčený z obchodu Babysense II. Skvělý na něm je, že má dvě desky. Tzn. pokryje krásně celou plochu postýlky. Nikdy nám nehoukal. Ty co maj jen jednu desku, maj často plachý poplachy, když se mimčo odkulí mimo.

kettynka1234
2. zář 2012

Dobrý večer, pro dvojčátka jsem kupovala oba monitory z druhé ruky. Máme NANNY. Máme jen jednu desku ( teda každý moniotor v postýlce má 1 desku) a hokal nám až teď ( malá spinkala mimo) dvojčátkům bude 10 měsíců). Jeden jsem kupovala od kamarádky a duhý na bazárku ( nechala jsem si zaslat jako křehké). Byla jsem spokojená, oba monitory hlídaly mé zlatíčka bezvadně. Ale jestli by jste chtěla kupovat nový a byl by to babysense ( mohal bych nabídnout slevový kupon s 500,- slevou 🙂 Obsahuje dvě desky 🙂

blondynka400
2. zář 2012

Já doporučju Angel care, do ničeho jiného bych nešla a 100% nový. Navíc je to monitor a chůvička 2v1 a fakt to celkově nemá chybu.

nunacek
2. zář 2012

Měli jsme pro dceru monitor Nanny, ale brzy začal zlobit, takže jsme koupili monitor Tomy TSP500 a spokojenost 🙂

dagmik
2. zář 2012

já měla půjčený od kamarádky monitor Nanny a nemůžu si stěžovat, bylo to prima, pohodlné, jistota blikající 🙂 Pro začátky určitě moc prima věc, já ho tedy určitě doporučuju.

kikimaruska
2. zář 2012

Měli jsme NANNY a půjdeme do něj znovu. Nový, jelikož člověk nikdy neví, jak s ním předchozí majitel zacházel a neměl by se ani často přepravovat(desky jsou hodně citlivé). Měli jsme vyzkoušen i Respirense na plenku a to tedy u nás těžký propadák.

janinchen
2. zář 2012

Tak mi máme Nany.Původně jsme chtěli babysense ale na ten začátek stačí i jedna deska a pak jsme dokoupili druhou máme 9,5 měšíců a používame stále.Je to super hlavně na začátku jak člověk to mimi pořád kontroluje.už několikrát nám to sice houkalo ale jenom planý poplach mala byla uplně v rohu postýlky. 😀

elischka
2. zář 2012

Měli jsme Snuza Halo, byli jsme maximálně spokojení a používali ho do 8 měsíců. Kupovali jsme nový. S klidným srdcem mohu doporučit.o)

kamimik
3. zář 2012

Máme Nany a dokoupili jsme ještě podložku navíc. Zatím maximální spokojenost 😉

kotatko
3. zář 2012

Já kupovala Nanny pro dvojčata, pro třetí dítko jsem měla Babysense. Pokud k Nanny dokoupíte druhou desku, přijdou mi ve spolehlivosti i ovládání oba monitory stejný. Podle nějakých studií který jsem kdysi četla je dobrý monitor používat do roku věku. A u větších dětí je s jednou deskou nevýhoda planých poplachů, když dítě přecestuje v postýlce. Holky byly v inkubátoru v porodnici a obě tyto značky monitorů tam používali. Tak si myslím, že by i to mělo svědčit o jejich spolehlivosti.

amasonic
3. zář 2012

Máme pro dvojčata babysense II, půjčené z nemocnice, dětem je skoro 10 měsíců a nehoukal nám naštěstí ani jednou, ani planě, pouze když jsem ho zapomněla vypnout 🙂 . Jinak deska je pod dětmi zatím stále jen jedna a i když cestují po postýlce a stoupají si v ní, funguje stále na jedničku. Nechápu jak funguje, ale snímá dech dítěte, i když jsem mimčo měla na vrchu postýlky na přebalováku 😀 Takže můžu jen doporučit!

climb10
3. zář 2012

žádný bych nedoporučila..... je to úplně zbytečná věc...... pokud dítě nebude mít nějaké vážnější problémy, nebo bude nedonošené tak budiž..... ale jinak pro mě zbytečně vyhozené peníze, akorát se stresuješ jestli náhodou nepřestalo dýchat a furt na to koukáš 😝

stellamax
3. zář 2012

Za mně taky monitor Snooza. Ze začátku jsme ho dcerce nechávali i ve dne, teď už jen na noc. Jsme maximálně spokojení.

pejtho
3. zář 2012

My jsme měli půjčený z porodnice - Babysense II - dvě desky jsou super, ale my je využívali tak, že jsme měli každou nainstalovanou v jiné postýlce. Jezdíme často k rodičům i přes noc a takto jsme mohli mít monitor i tam a převáželi jsme už jen krabičku.
Jinak nikdy nespustil planý poplach a byli jsme spokojeni. Teď na druhé ho opět určitě půjčíme.

kackaxno1
4. zář 2012

Máme Nanny a spokojenost! Ze začátku hlásil falešné poplachy dost často a tak jsem zavolala přímo výrobci do Jablonce, abych zjistila kde je problém. Domluvili jsme se tak, že mi hned druhý den poslali monitor nový a já jim poslala zpět ten starý s okopírovanou účtenkou a ten nový fungoval bezvadně. A to jsem ho ani nekupovala přímo od nich, ale přes nějaký internetový obchod, takže super jednání!A Nanny můžu jenom doporučit.A i když si někdo myslí že to není potřeba, tak za klidný spánek mi to stálo 🙂

jessika
4. zář 2012

Já jsem teprve těhotná, ale kupovala jsme Nanny. Z druhé ruky za dobré peníze. Je rok starý a má prodlouženou záruku na 48 měsíců, takže reklamace mi vrásky nedělá. Je dobré koukat po té prodloužené záruce, Nanny to mívají.

cicacica
19. říj 2012

Máme Angelcare a jsme naprosto spokojeni. žádné problémy s dosahem ani výpadky. Rozhodně doporučuju.

patrick123
1. srp 2020

Ja jednoznacne Hisense Babysense a to z duvodu, ze Nanny podle vyrobce po 2 letech nemusi spravne fungovat a nedelaji na to ani zkousku. Proste si na tom masti kapsu. U Babysense vam udelaji test a jedete dal.