Jste spokojení s dětskou postelí Sniglar (Ikea)?

klara.t
28. lis 2011

Jak jste spokojení s touto dětskou postelí? Já teda nic moc. Malá mi z ní v noci už několikrát spadla. Ta bočnice je podle mě moc nízká, tak se tam občas bouchne do hlavy a taky přes ní přepadla, protože je v úrovni jejího poštáře. Pak taky spadla v místě, kde ta bočnice není. Já bych jí uvítala vyšší a delší alespoň do 3/4 délky. Včera jí také uvízla pod tu bočnicí na kraji nožička ☹
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398...

smardik
28. lis 2011

máme ji cca půl roku a syn je v ní spokojený, je jsem taky spokojená a nikdy se nestalo že by spadlo. U bočnice mám válec, aby se do ní nebouchal

gilotek
28. lis 2011

můj nejstarší má tedy tuto:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398...
a maximální spokojenost.
U té bočnice má daný takový válec proti průvanu medvídka pů - teda měl, ted už jí tam nechce .
Nikdy mi z ní nespadl.
Polšář nemá žádný, nebo jen asi 1cm vysoký.

llluckaaa
28. lis 2011

My nemáme přesně tuto, ale tu jak píše gilotek. Jsme s ní moc spokojení. Malý z ní nikdy nespadl ani mu tam nic neuvízlo. Má jí od dvou let. Jak staré dítě jsi do ní dala?

klara.t
autor
28. lis 2011

Malé je 23 měsíců. Ale asi je divoká. Už v malé postýlce střídala polohy a směry. Má už velkou peřinu a velký polštář, na kterém leží od pasu nahoru. Potřebovala jsem uvolnit postýlku a malé peřiny pro druhou dceru, co se mi má narodit. Tak už jsem nechtěla investovat do dalších malých peřin a povlečení. Toto je její první vyzkoušení, peřina je ještě složená a polštář neslehlý 🙂

llluckaaa
28. lis 2011

@klara.t Pěkný pelíšek má. U nás nemáme velký polštář, jen takový 30x30cm a ne moc nacpaný, spíš pro ten pocit, že má něco pod hlavou. A taky je náš prcek narvaný úplně nahoře. A sice moc necestuje, zato se pořád odkopává. Už nevím, co s ním.

klara.t
autor
28. lis 2011

@llluckaaa to povlečení je od Matějovského, je krásné. Na to jsem jí do té postýlky nalákala. Pže nám furt v ložnici stojí i ta její původní postýlka a ona do ní pořád chtěla. Odkopává se taky strašně. V malé posteli spala ve spacím pytli. Ale už jí bude malý a už nechci kupovat větší. Je už velká holka, musí se to naučit. Taky ty velké stojí kolem 1tis.Kč. Ale ted má kašel, tak jsem jí ten pytel ještě dala i do této postele. I tak se v něm odkopává a cestuje. Taky jsem z toho odkopávání zoufalá. Já pak špatně spím a pořád jí kontroluju jestli je přikrytá nebo není na okraji postele.

llluckaaa
29. lis 2011

@klara.t My jsme teď koupili takový ten pytel pro větší děti (jak není přes ramena), ale vůbec nezabral. Hrozně se mu tedy líbil a těšil se, až v něm bude spát, ale stejně se odkopal ☹ Takže už opravdu nevím, co dál, žádné pokusy nezabraly. A taky je často nemocný, proto to pořád řešíme.

mamcazblovic
7. zář 2016

Zdravim mamci prosim vas nemate nektera navod na smontovani te postele? Pri stehovani se mi stratil.