Kapsář. Využíváte ho? Jaký máte rozměr?

makoush
17. únor 2009

Ahojda děvčata. Ráda bych se zeptala na kapsáře. A to:

- využíváte ho?
- kde ho máte umístěný? v koupelně nebo na postýlce?
- kolik má kapes a jak moc je využíváte?
- jsou lepší kapsy spíš velké a nebo malé na drobnosti?
- jaký máte rozměr?
- máte kupovaný nebo vlastní výrobu?
- material - máte ho vevnitř vyvatelínovaný a nebo jen látku a nebo v te zadní části daný karton?

Kdyby nekterá měla svůj kapsář nafocený, ráda juknu. Hledám inspiraci na vlastní šití, jen nejak nevím, jestli kapsy velké nebo malé, jejich počet apod. díííky moc...

beruska2x
17. únor 2009

ja ho teda nemam a nijak mi nechybi, zatim 😉 ale koukni na netove obchody kde maji vybavicku - povleceni a tak tam je maji skoro vsude... pro inspiraci

makoush
autor
17. únor 2009

baruš..no, to jsem koukala. Je velky vyber jenze me jde spis o praktickou stranku veci. A to z toho moc nevykoumam. Obchodnik se snazi prodat cokoliv, takze se neda spolehnout ze rozvrzeni kapes, material apod. je opravdu "uživatelsky přívětivý" 😉

lujzalota
17. únor 2009

ahoj, ja mam kapsár, mamina mi kupila pre drobca celu sadu do postielky, ktora tento kapsar obsahovala a dala som ho na postielku a aj ho hojne vyuzivam. Kedze detska izba je na prizemi a spalna na poschodi, tak v kapsari mam odlozene veci, ktore vyuzivam po kupani malého, pri prebalovani a tak.

samik2008
17. únor 2009

ahoj,tak já mám kapsář na postýlce,je tam 6 kapes ve kterých mám plinky,ubrousky,mastičky a tak co je potřeba.U prvních dítka jsem to neměla a nechybělo mi to.Ted jsem si ho koupila,ale věř že bych se bez něho i obešla.Jinak jsem si ho objednala přes internet a stál 455,-

veronikahel
17. únor 2009

mne mama ušila dve vrecka, ktoré mam priviazane na postielke, v jednom mam par plienok, vlhčené obrusky a krém na zadoček, je to akurat na to a v druhom ma malý hračky...

klasickatricitka
18. únor 2009

Ahojky, kapsář máme u přebalováku, abych nemusela lovit pořád v šuplícu nejběžnější věci. Jsou určitě lepší ty, kde je hodně kapes a oceníš ho hlavně až se mimčo začne točit a utíkat u oblíkání. Mám tam vždycky od rána zásobu plínek na celý den, krémy,věci po koupání a v horních kapsách pak našpiněné oblečení - v jedné na ven, v jedné na noc a v jedné tepláčky a tak. Je to super věc. My ho máme z Dětského designu, protože tam měli největší výběr s hodně kapsama. Akorát jsem si k němu kupovala stříbrnou tyčku, byla u toho dřevěná. A taky tam odsud mám kapsář na postýlku, ten jsem dokupovala nedávno, protože mě vytáčelo pořád uklízet večer hračky z postýlky večer a ráno zase vyndavat a dečka přehozená přes postýlku. Tak je to v kapsáři na postýlku.

renatajjj
18. únor 2009

Ahoj, kapsář jsme také zakoupili. Kompletní výbavu máme z www.ebutik.cz. Kapsář je tam za velmi dobrou cenu 299CZK + se tam dá nakoupit hafo dalších věcí a opravdu jsou moc pěkné. Využívám ho na plenky, masti, odsávačku a takovéhle ty prkotiny. Máme ho na postýlce. Příjde mi to jako nejvhodnější místoo. Komodu sice máme vedle, ale je to natahování se a otevírání zásuvky, takhle sahnu a mám 🙂 .

beruska2x
18. únor 2009

taky mam vse z ebutiku a pokojenost 😉 - povleceni 2x, prosteradla, prebal. podlozku, avent veci, hrebinky, nuzky atd...

ilci
18. únor 2009

kapsář nemám, ač jsem o něm uvažovala
ale asi bych ho nevyužila
u postýlky nevím, co bych do něj dala a přebaluju v pokojíčku na velikém stole, takže mám všechno po ruce

spetra
21. únor 2009

já kapsář mám... sem si myslela jak do něj budu dávat věci a zatím v něm nic nebylo... 😀 ale dekorace je to hezká... (máme ve tvaru vláčku - hezky barevný a s obrázky - ségra šila podle předlohy) máme ho na postýlce... třeba ho malý ještě využije na plyšáky... 😉

marselina
21. únor 2009

kapsář jsem měla u postýlky,ale nikdy jsem ho nevyužila 😅

kacka.va
21. únor 2009

tak my máme kapsář taky a jediné na co jsme ho využili, že jsem do něj strkala plenky, když jsme v noci přebalovali, jinak nám byl k ničemu.

vrana
22. únor 2009

My kapsář máme, byl v sadě k povlečení (http://www.ebutik.cz/index.php?men0=47&list=4&p...), ale vůbec ho nevyužívám, jestli jsem v něm měla 3x plíny, tak je to moc. Máme malou v ložnici, v noci ji skoro nepřebaluju a dyž tak vedle v pokojíčku, takže je nám na nic, ale zas je fakt, že na té postýce vypadá hezky. Podobný osud mají i nebesa, první co bylo, jsem je srhnula dozadu, abych v noci na malou viděla. Takže na efekt oboje krásný, ale pro mě využítí nula. 😖

Jo a ten kapsář je jen látka, žádné vyztužení vzadu, myslím že by bylo i zbatečné, když je to zavěšené na postýlce a přivázané ze 4 stran, je to dostatečně vypnuté.