Kapsář za velkou postel. Koupit či ušít ho?

beruska2x
26. led 2010

ahoj, potrebuju pro maleho kapsar za velikou postel.. sily jste ho doma - vyplati se to vubec- nebo jste ho koupily???? 🙂

reruna
26. led 2010

Ahoj, nádherné mají tady http://www.chranenadilnauh.cz/

editah222
26. led 2010

Ty kapsáře jsou nádherný. Kdybych byla aspoň trochu šikovná tak bych siho ušila sama, ale raději ho koupím 😉

beruska2x
autor
26. led 2010

n o nadherny, ja bych radsi prave neco min pestryho 😅 a hlavne nechapu proc to maji 80cm siroky to je desne moc, to je pomalu pres pul zdi 😲 tak asi skoncime u toho siti...

jinak sikovna nejsem a ani ochotna to zkouset, kouknu na MMB nebo zajdu ke svadlene 😉

beruska2x
autor
26. led 2010

tak jsem vybrala na MMB 😉 udelany na miru, bez poutek a za 500,- 😀

pucik
26. led 2010

ahojky, my koupili látku a něco takovýho na vycpání a bbi to ušila, stejně jako povlečení,aby to měl malej jako komplet a nevyšlo to draze, komplet do té 500 kč,takže pokud máte v rodině nějakou šikulku,můžete si vymyslet, jak přesně to chcete a je to realizovatelný, vždy´t jsou to jen rovné stříhy, tak držím palce 🙂 😉

beruska2x
autor
27. led 2010

pucik no jde o to ze kdyz nakoupim latku, nite, zip, vatelin tak se to prrave skoro nevyplati 😅 kdyz ho za 500m,- koupim hotovy a na miru 😉

janulle22
8. kvě 2010

ahoj holky... tak ja jsem si vcera koupila latku, vatelin nite a blbustky okolo a nechala jsem 280kc coz je celekm cosildni cena....tak ted jen se do toho pustit... 🙂

janulle22
8. kvě 2010

kdyby mel nekdo navod nebo aspon nejaky postup jako od oka urco by to pomohlo...jsem nesila asi 5 let tak z toho mam malinko obavy... 😅 😉

michalka200
11. pro 2010

dobrej poku biste chtěla tak vám mohu poslat nabídku látek a kapsář ušit cena kolem 100-130kč za metr ušitého kapsáře záleží jak vysokej ho chcete muj email je michalka2008@email.cz

medvidek
13. pro 2010

My jsme kapsář koupili přes mimibazar od této paní Kateřina R. (Ka.R) ID 167288. Kapsář je úžasný, barevně se hodí dceři do pokojíčku a je se zvířátky na farmě. Na zvířátka jsme ujetí. A hlavně je za velmi rozumnou cenu.

smardik
10. kvě 2011

ahoj, můžete mi poradit jak přidělat kapsář? máme ho ho doma od jedné hodné paní z MMB ale nevím na jakou tyčku ho dát aby z ní šel sundat a nebyl tam nastálo, máme rohový

power700
12. bře 2012

@beruska2x ahojky, tak jak jste spokojeni s kapsářem? Koukala jsem na mmb, a opravdu tam mají pěkné..musím taky něco pokoupit. Prosím tě, kdybych to šila doma ( babička teda, ne já 😀 ), nevíš, kolik látky mám koupit? dcera má postel jako vy (gazel-2m). Díky. 🙂

barborka09
12. bře 2012

Přidávám mé zkušenosti. Chtěla jsem pro malou kapsář - rohový, aby ho měla na kratší i delší straně postele. Tak jsem koukala po všech možných nabídkách no a nejlevnější vyšel na 1500,- a to ještě nic moc. takové co by se mi líbili byly okolo 2000,- . Tak jsem se rozhodla zapojit babičku. přes net jsem koupila látku a vatelín. Dohromady mě to vyšlo na necelých 700,- a babička ušila. takže náklady více než poloviční. Koupila jsem shodou okolností ty žirafky co jsou vyfocené výše. Základní obdélník máme z těch oranžových no a kapsy jsme vytvořili dalším pruhem s žirafkami na zeleném podkladu, které jsme našily do spodní poloviny. Výsledek je moc pěkný. Postup byl takový - ustřihl se ten hlavní obdélník. Na to jsme přišily ten vatelín aby pěkně držel no a pak se vzal další obdélník a přišilo se to dohromady aby nebyl vidět ten vatelín. Když se zakrýval ten vatelín, tak mamka tam hned všila ty poutka. no a nakonec jsme ustřihli kus té druhé látky a našily na ten hlavní obdélník jako kapsy.

maximka33
12. pro 2012

ahoj holky, potřebovala bych poradit, jak zavěsit ten kapsář za postel? na co? je ta tyč sundávací? musí se to vrtat do zdi? kapsář máme, ale s umístěním máme problém..

mariekulis
22. dub 2013

@barborka09 a jak jste ho přidělaly na zed?budu taky šítb ale nevim jak ho přídělat na zed?

barborka09
23. dub 2013

@mariekulis nakonec jsme koupili v baumaxu či v nějakém takovém marketu lištu která se dává jako okrajová lišta na podlaku okolo parket širokou cca 3 cm. Do zdi jsme dali hmoždinky - na delší straně postele máme tuším čtyři díry, díry jsme udělali i do té lišty no a vždycky to navleču na tu tyčku a přišroubuji. pokusím se najít nějakou fotku a pošlu ti ji.

barborka09
23. dub 2013

@mariekulis pošli mě prosím emailovou adresu ať ti pošlu tu fotku. přes interní poštu mi to nejde a tady ji nechi vkládat - mám tam vyfocené i děti

tkanicka
23. dub 2013

nemáte někdo zavěšeno jinak než na liště? moc se mi to nelíbí, viděla jsem kdysi někde jakoby na háčkách, ale zajímaly by mě zkušenosti, jestli to na nich vůbec drží.

ruzenka7
7. led 2014

kapsáře se dají ušít i na suché zipy ...koukněte do mého alba ,vše dle Vašeho přání ...vyběr kapsářů za přijatelné ceny a mnoho barevných kombinací https://www.modrykonik.cz/market/detsky-pokoj/2...