Kde koupím ložní prádlo pro miminko?

acacia
24. čer 2012

Hledala jsem na fóru, ale podobné téma jsem nenašla…
Kde jste koupily, nebo budete kupovat ložní prádlo pro miminko? Nemyslím ani tak povlečení, jako spíš jeho „výplň“, tedy polštář, peřinu a prostěradlo.
Zajímalo by mě taky kam pro postýlku a matraci. Dívala jsem se po postýlce a skoro všechno je z dřevotřísky. Věci bych si raději prohlédla, proto uvítám typy na kamenné obchody (ideálně v Praze pro mě 🙂 ). Předem díky.

bl4nche
24. čer 2012

@acacia: nevím, jestli má odpověď bude co k čemu, ale letní deku pro malou jsem kupovala ve Scan Quilt. Jestli mají i polštáře do dětských postýlek, nevím :(

bl4nche
24. čer 2012

@acacia: jo a postýlku máme ze Studio zdravého spaní, masiv 🙂 Mají po Praze několik kamenných prodejen a postýlky vystavené 🙂

cell
24. čer 2012

já nakoupila všechno na mamitati.cézet - postýlku, povlečení, výplně, mantinely, nakonec i overálky mají krásné a jsem spokojená

demian
24. čer 2012

Ahoj,
masivní bukovou postýlku máme od TVAR Klatovy, mají několik distributorů v Praze. Tu naši vybranou nám paní Balíková objednala na svou prodejnu a my se pak mohli rozhodnout, zda ji chceme nebo ne.
Jako matraci jsme zvolili futon, v Dejvicích je velké futon centrum. Nechali jsme si jej šít přímo u výrobce z Berouna (Studio Sen), který je dodává i do Dejvic. Cena je skoro poloviční.
Ložní prádlo máme z Dity Tábor, prodávají jej mimo jiné ve dvou prodejnách na Zličíně. A něco jsem samozřejmě taky podědila.

kataol
11. únor 2014

jo tys chtěla kamenný? no já nakupuju tu a jsem spokojená i bez ohmatání, ale teď jsem kupovala polštáře pro nás dospělé a potřebovala jsem i pro malou, už nějaký s vyšší výplní a v Kika mají sektor pro miminka, kde se dají koupit sety