Kde kupujete povlečení nejen pro děti?

kacka1_novotna
9. říj 2013

Zajímalo by mě, kde na kupujete povlečení (hlavně pro děti, ale třeba i pro vás do ložnice)? A jaké máte kde zkušenosti s kvalitou.. Najde se tu někdo kdo má zkušenosti s tímhle: http://www.lozniobchod.cz/produkty/pro-deti.html . Líbí se mi tam dětské i dospělácké, tak bych to měla při jednom nákupu 😀
Ale dokud to člověk nevidí naživo tak bohužel neví.. Takže by mi vaše zkušenosti moc pomohli

nonnni
9. říj 2013

@kacka1_novotna s timto zkusenost nemam, ale mam tu nejlepsi zkusenost s povlecenim renforcé z Tchiba. Je to 100% bavna, mekke, neopira se...proste je to nejlepsi povleceni, co mame. Ja mam jeste jine vzory, nez jsou k dipozici ted, ale meli i se zviratky a ty se budu snazit jeste vychytat az naskladni, prave pro deti. Ted jsou vyprodane. Za mne mohu doporucit. Zapinani povlaku je na zip.

lucieandrlova
9. říj 2013

My kupujeme povlečení od Matějovského. Hezké vzory, neztrácí barvu, jde i sušit v sušičce.

misska1
9. říj 2013

@lucieandrlova kupuji zásadně Matějovského a jsem naprosto spokojená 🙂

alexyn
9. říj 2013

Take mame Matejovskeho a jsme spokojeni, je prijemne a barvy i tvar drzi i po letech

alpakovo
10. říj 2013

Matějovského můžu taky doporučit a velmi dobrou zkušenost mámi s e-shopem JIMItextilu 😉 I teď tam objednávám malému na vánoce

pokojik
10. říj 2013

Dobrý den,

v našem e-shopu seženete povlečení od Matějovského i od jiných výrobců. Máme i povlečení pro dospělé. Mrkněte k nám 😉

killi
11. říj 2013

Tak kupuju od Matějovského. Je velmi kvalitní. Vydrží a neztrácí barvu. 🙂

junijuni
11. říj 2013

Já už na ložním obchodu kupovala a jsem s ním moc spokojená, kvalita je fakt super.. Pro děti mám mikrovlákno, pro nás dospělé krep a bavlněný satén 😉 Můžu opravdu doporučit

karolajna
11. říj 2013

My kupujeme povlečení v Jysku. Zatím jsme s ním nikdy neměly problém.

johankadl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
antoinet
28. led 2014

Scanquilt -krásné a kvalitní, občas Ikea, tam si taky vyberu, nemám ráda pestré a divoké vzory.

popellka
28. led 2014
macik07
29. črc 2014

My jsme si vybrali http://www.stella-ateliers.cz/ je pravda že není nejlevnější ale kvalitou to opravdu stojí za to. K vánocům si nechám koupit ještě jedno. Musím říci, že ho máme ob povlečení. Jednou ze Stelly pak jiné pak hned zase Stella. Je to opravdu k nezaplacení.

hanickacz
9. lis 2014

Kupujeme ložní povlečení na http://www.vaseloznipradlo.cz a jsem naprosto spokojená s kvalitou, materiálem a stálostí barvy. Na zimu budu kupovat flanelové povlečení.

barbora2369
18. bře 2015

Ahoj, na http://www.lozniobchod.cz/ si objednávám povlečení opravdu často. A musím uznat, že mají kvalitní zboží, takže zase jedině doporučuji! Pak dej klidně vědět, jak jsi spokojená ty 🙂

ladatko
18. bře 2015

Jedině Matějovský, opravdu kvalita 😀

ajdapo
16. říj 2015

Ahoj, prosím o radu. Chci koupit jako dárek povlečení Matějovský, ale chtěla bych ho koupit někde v kamenné prodejně v Praze. Nevíte, kde se dá v Praze sehnat?
Chi tady toto http://www.matejovsky-povleceni.cz/sleepy-sheep...
ale potřebuji tu menší velikost, vůbec nevím, kde sehnat.
V obchodě Kika mají, ale jen tu větší velikost :(

anniesfibis
16. říj 2015

Tak ja s Matejovskym spokojena nejsem, mam z tama dvoje povleceni, jedno max.pul toku a vypada uz seprane..hustota latky, taky nic moc. Zipy totslne odflaknute-na koncich jen obsite..uplna fusarina. Jedno stalo cca 800, takze nic levnyho

ajdapo
16. říj 2015

a nebo jinak 🙂 kde v Praze koupit hezké povlečení? 🙂

evulina77
16. říj 2015

já teď párkrát koupila v Lidlu a kvalita dobrá a super vzory...

ajdapo
16. říj 2015

z lidlu mám pro sebe a jsem spokojená, ale já to potřebuji jako dárek a to co nejdřív 🙂 byla jsem se podívat v Chiccu, mají jen pár divně šedivých kousků, navíc obaly špinavé jako prase

evulina77
16. říj 2015

@ajdapo v lídlu mají povlečení hned teď v pondělí, podívej se na net. Koupit se dá i v Jysku nebo v Ikea (tam je ale jiný něž tradiční rozměr poštáře). Nejsou tam jen levnější varianty, ale i ty dražší a podle mě i kvalitní...

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisusi
11. led 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

nakupuji tady v Aestheticu, všechno můžeš výborně tady sladit navíc prostěradla si můžeš vybrat cca ze 40 barev, jsou měkoučké, heboučké, můžeš k tomu mít i deku, kterou si můžeš nechat udělat jakou chceš, jsou tady opravdu velmi vstřícní a otevření přáním zákazníků.

tamcakal
16. led 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

jo jo já prostěradla z Aestheticu mám klidně i 10 let, opravdu je to kvalita a vydrží dlouho.

ladatko
16. led 2016

Doporučuji Matějovského,Ikeu a Tchibo. 🙂

pavla2424
25. led 2016

Dětské mám od New baby. Barvy krásné, pestré a nijak nebledne. Dospělácké jinak nakupuji u nás v kamenném obchodě.

tamcakal
6. únor 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

jo jo Lucisusi nevím jestli o tom víš, ale v Aestheticu jsou od ledna do září slevy, je to vždy na určité dny v měsíci, ale určitě se to vyplatí nakoupit v tyto dny

tamcakal
6. únor 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

omlouvám se tady jsou kupony na slevu na únor jsou slevy jen do 7.2.2016, ale na březen je 10% na vše pod kodem KAT11016 od 7-13.3.2016

lucisusi
10. únor 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

Tamco tak to je super, díky za info, chystám se dokoupit nějaké povlečení a prostěradla a kouknu co by se nám ještě hodilo, každopádně sleva je super.