• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde kupujete povlečení nejen pro děti?

1. prosince 2016 
Zajímalo by mě, kde na kupujete povlečení (hlavně pro děti, ale třeba i pro vás do ložnice)? A jaké máte kde zkušenosti s kvalitou.. Najde se tu někdo kdo má zkušenosti s tímhle: http://www.lozniobchod.cz/produkty/pro-deti.html . Líbí se mi tam dětské i dospělácké, tak bych to měla při jednom nákupu :grinning:
Ale dokud to člověk nevidí naživo tak bohužel neví.. Takže by mi vaše zkušenosti moc pomohli
9. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka1_novotna s timto zkusenost nemam, ale mam tu nejlepsi zkusenost s povlecenim renforcé z Tchiba. Je to 100% bavna, mekke, neopira se...proste je to nejlepsi povleceni, co mame. Ja mam jeste jine vzory, nez jsou k dipozici ted, ale meli i se zviratky a ty se budu snazit jeste vychytat az naskladni, prave pro deti. Ted jsou vyprodane. Za mne mohu doporucit. Zapinani povlaku je na zip.
9. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
My kupujeme povlečení od Matějovského. Hezké vzory, neztrácí barvu, jde i sušit v sušičce.
9. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lucieandrlova kupuji zásadně Matějovského a jsem naprosto spokojená :slight_smile:
9. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Take mame Matejovskeho a jsme spokojeni, je prijemne a barvy i tvar drzi i po letech
9. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Matějovského můžu taky doporučit a velmi dobrou zkušenost mámi s e-shopem JIMItextilu :wink: I teď tam objednávám malému na vánoce
10. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den,

v našem e-shopu seženete povlečení od Matějovského i od jiných výrobců. Máme i povlečení pro dospělé. Mrkněte k nám :wink:
10. říj 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kupuju od Matějovského. Je velmi kvalitní. Vydrží a neztrácí barvu. :slight_smile:
11. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už na ložním obchodu kupovala a jsem s ním moc spokojená, kvalita je fakt super.. Pro děti mám mikrovlákno, pro nás dospělé krep a bavlněný satén :wink: Můžu opravdu doporučit
11. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
My kupujeme povlečení v Jysku. Zatím jsme s ním nikdy neměly problém.
11. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Scanquilt -krásné a kvalitní, občas Ikea, tam si taky vyberu, nemám ráda pestré a divoké vzory.
28. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
28. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My jsme si vybrali http://www.stella-ateliers.cz/ je pravda že není nejlevnější ale kvalitou to opravdu stojí za to. K vánocům si nechám koupit ještě jedno. Musím říci, že ho máme ob povlečení. Jednou ze Stelly pak jiné pak hned zase Stella. Je to opravdu k nezaplacení.
29. črc 2014 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Kupujeme ložní povlečení na http://www.vaseloznipradlo.cz a jsem naprosto spokojená s kvalitou, materiálem a stálostí barvy. Na zimu budu kupovat flanelové povlečení.
9. lis 2014 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, na http://www.lozniobchod.cz/ si objednávám povlečení opravdu často. A musím uznat, že mají kvalitní zboží, takže zase jedině doporučuji! Pak dej klidně vědět, jak jsi spokojená ty :slight_smile:
18. bře 2015 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jedině Matějovský, opravdu kvalita :grinning:
18. bře 2015 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, prosím o radu. Chci koupit jako dárek povlečení Matějovský, ale chtěla bych ho koupit někde v kamenné prodejně v Praze. Nevíte, kde se dá v Praze sehnat?
Chi tady toto http://www.matejovsky-povleceni.cz/sleepy-sheep-violet.html
ale potřebuji tu menší velikost, vůbec nevím, kde sehnat.
V obchodě Kika mají, ale jen tu větší velikost :(
16. říj 2015 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja s Matejovskym spokojena nejsem, mam z tama dvoje povleceni, jedno max.pul toku a vypada uz seprane..hustota latky, taky nic moc. Zipy totslne odflaknute-na koncich jen obsite..uplna fusarina. Jedno stalo cca 800, takze nic levnyho
16. říj 2015 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
a nebo jinak :slight_smile: kde v Praze koupit hezké povlečení? :slight_smile:
16. říj 2015 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já teď párkrát koupila v Lidlu a kvalita dobrá a super vzory...
16. říj 2015 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
z lidlu mám pro sebe a jsem spokojená, ale já to potřebuji jako dárek a to co nejdřív :slight_smile: byla jsem se podívat v Chiccu, mají jen pár divně šedivých kousků, navíc obaly špinavé jako prase
16. říj 2015 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajdapo v lídlu mají povlečení hned teď v pondělí, podívej se na net. Koupit se dá i v Jysku nebo v Ikea (tam je ale jiný něž tradiční rozměr poštáře). Nejsou tam jen levnější varianty, ale i ty dražší a podle mě i kvalitní...
16. říj 2015 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.
nakupuji tady v Aestheticu, všechno můžeš výborně tady sladit navíc prostěradla si můžeš vybrat cca ze 40 barev, jsou měkoučké, heboučké, můžeš k tomu mít i deku, kterou si můžeš nechat udělat jakou chceš, jsou tady opravdu velmi vstřícní a otevření přáním zákazníků.
11. led v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.
jo jo já prostěradla z Aestheticu mám klidně i 10 let, opravdu je to kvalita a vydrží dlouho.
16. led v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Doporučuji Matějovského,Ikeu a Tchibo. :slight_smile:
16. led ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dětské mám od New baby. Barvy krásné, pestré a nijak nebledne. Dospělácké jinak nakupuji u nás v kamenném obchodě.
25. led ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.
jo jo Lucisusi nevím jestli o tom víš, ale v Aestheticu jsou od ledna do září slevy, je to vždy na určité dny v měsíci, ale určitě se to vyplatí nakoupit v tyto dny
6. únor v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
omlouvám se tady jsou kupony na slevu na únor jsou slevy jen do 7.2.2016, ale na březen je 10% na vše pod kodem KAT11016 od 7-13.3.2016
6. únor v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.
Tamco tak to je super, díky za info, chystám se dokoupit nějaké povlečení a prostěradla a kouknu co by se nám ještě hodilo, každopádně sleva je super.
10. únor v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek