• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde kupujete povlečení nejen pro děti?

24. května 2017 
Ahoj holky, dotaz pro ty, kdo mají povlečení z Tchiba :slight_smile: Jaký je prosím rozměr miminkovského povlečení, nemůžu to nikde vyčíst, ale možná jsem slepá :slight_smile: Díky
11. únor 2016 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka u kazdeho povleceni je uveden i rozmer, nize pod obrazky :slight_smile: http://www.tchibo.cz/search?query=detske+povleceni&filters=availability-available&pf=true

Jinak detske povleceni mame site.
11. únor 2016 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe Děkuji, tak jsem byla slepá. :grinning:
11. únor 2016 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka1_novotna my máme od Matějovskýho, z Darre anebo z Lidlu a se všema naprostá spokojenost
11. únor 2016 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.
tady se opravdu dá vybrat.http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=15&idss=32
15. únor 2016 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelikož máme společnou deku ne úplně standardního rozměru 200x200, kupuju buď v bonprixu, nebo v tchibo. Tenhle rozměr mají taky v IKEA, ale tam mají ty jejich pidipolštáře, takže tam nebereme. V tchibo jsem koupila flanelové povlečení a poměrně brzo se opralo a taky jsem v něm našla dírky :frowning2: Bonprix je má hrubší a asi ne tak elegantní designy, ale zase vydrží.

Jinak pro dítě jsme zatím kupovali jen do dětský postýlky, a to jsme komplet včetně peřinky a polštáře koupili v IKEA.
15. únor 2016 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
17. únor 2016 ve 14:33 • hubackovajitka
Já teda byla s Matějovským zklamaná. Barva a kvalita ok, ale je na tom strašně vidět každá nečistota. Mám fialovo-černo-bílé a pořád to vypadá, jako špinavé. :frowning2:
Zkusila jsem taky povlečení od vyprodejskladu. Povlečení má pěkné barvy, ale při prvním praní pouští trochu barvu, tak bacha na to. No jsem zvědavá, zda někdy najdu povlečení, se kterým budu spokojená. :grinning:
30. bře 2016 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem naposledy objednávala povlečení pro syna z eshopu detskyeshop.cz. Povlečení je moc krásné.
18. dub 2016 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.
Dobrý den, co se týče prostěradel a povlečení, nemohu si vynachválit https://www.dante.cz/ velký výběr a bezva ceny.
1. pro 2016 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.
Dobrý den, pokud chcete pořídit krásné povlečená, mrkněte na stránku https://www.dante.cz. Mají zde nepřeberné množství ubrusů.
14. pro 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od homolova2.
ahoj,

já osobně kupuju povlečení tady dante.cz/Povleceni/ a zatím spokojenost...
5. dub v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od danka44.
@kacka1_novotna Pro děti nakupuji pouze ve specializovaných prodejnách. Pro nás do ložnice Kde se mi co líbí. Matějovský, Kika atd.
24. kvě v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde nakupuješ pro děti?
24. kvě v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od danka44.
@zimkaa Mrkni na https://www.babyplace.cz/povleceni-do-postylky/ tam mají několik sekci, nevím jak staré máš dítko
24. kvě v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka44 No ale to je eshop, nechci platit poštovný. A prodejnu mají až v Ostravě, Jsem z Ústí nad Labem.
24. kvě v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
@zimkaa Když nakoupíš nad 1500 poštovný máš zdarma, takže pokud vezmeš třeba 2 sety nemusíš nic řešit.
:thumbsup:
24. kvě v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka44 Aha tak díky! Mrknu :slight_smile:
24. kvě v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek