• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde se dá koupit náhradní potah na dětskou matraci?

27. ledna 2011 
Ahoj, nevíte, kde se dá koupit náhradní potah na dětskou matraci (klasický rozměr). Prala jsem ho a rozbil se zip. Tak sháním nový potah. Díky
26. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto jsem řešila také vloni a prostě nenašla. Nakonec jsem nechala přešít (upravit) u švadleny jedno staré povlečení na dětskou peřinku a nechat si nacvaknout druky...a ok :wink: .Šikovná mamka by zvládla i doma...
26. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud tam kde jsi ji kupovala a nebo v nejakem Zdravem spani - vyrabeji matrace primo na miru tak nechat usit i potah by nemel byt problem, jen kolik to bude stat :confused:
26. led 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule05 mě napadlo, jestli by nebylo jednodušší někde nechat přešít ten zip? Než kupovat celej novej potah? :confused: To by podle mě vyšlo levněji :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jen jestli se ten zip nerozbil,protože se ten potah zcvrknul...já ho prala na doporučovaných 30 st. a zcvrknul se dost...ani jsem celou matraci dovnitř nenasoukala...proto jsem musela shánět jiný..takže přešití zipu by pak bylo bezpředmětný. A to upravení+druky mě stálo pár korun...a doma se vždycky najde nějaké staré povlečení,nebo prostěradlo...nebo třeba u babičky... :wink:
26. led 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkuju.
To je dobrý nápad, nechat si přešít staré povlečení. Zajdu za švadlenou a uvidíme.
27. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek