Kde se dá koupit náhradní potah na dětskou matraci?

hanule05
26. led 2011

Ahoj, nevíte, kde se dá koupit náhradní potah na dětskou matraci (klasický rozměr). Prala jsem ho a rozbil se zip. Tak sháním nový potah. Díky

kikimaruska
26. led 2011

Toto jsem řešila také vloni a prostě nenašla. Nakonec jsem nechala přešít (upravit) u švadleny jedno staré povlečení na dětskou peřinku a nechat si nacvaknout druky...a ok 😉 .Šikovná mamka by zvládla i doma...

beruska2x
26. led 2011

bud tam kde jsi ji kupovala a nebo v nejakem Zdravem spani - vyrabeji matrace primo na miru tak nechat usit i potah by nemel byt problem, jen kolik to bude stat 😕

k.ate
26. led 2011

@hanule05 mě napadlo, jestli by nebylo jednodušší někde nechat přešít ten zip? Než kupovat celej novej potah? 😕 To by podle mě vyšlo levněji 🙂

kikimaruska
26. led 2011

...jen jestli se ten zip nerozbil,protože se ten potah zcvrknul...já ho prala na doporučovaných 30 st. a zcvrknul se dost...ani jsem celou matraci dovnitř nenasoukala...proto jsem musela shánět jiný..takže přešití zipu by pak bylo bezpředmětný. A to upravení+druky mě stálo pár korun...a doma se vždycky najde nějaké staré povlečení,nebo prostěradlo...nebo třeba u babičky... 😉

hanule05
autor
27. led 2011

holky děkuju.
To je dobrý nápad, nechat si přešít staré povlečení. Zajdu za švadlenou a uvidíme.