• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde seženu matraci do košíku pro mimi?

9. srpna 2011 
koukala jsem na netu , a našla jsem jednu jedinou, asi neumím hledat :confounded:
9. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ji nechala udělat u čalouníka.
9. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi bude problém protože se koš prodává rovnou s matrací, jedině kalsickou uříznout na požadovanou velikost :wink:
9. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do košíku bude stejně na první 3 měsíce stačit molitan. Takže případně vyříznout.
9. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme si tam vystrihli pevnejsi molitan sami. Podle me zadna takova standardni matrace ani neni.
9. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi si ji nechali vyrobit na míru ,přesně aby pasovala do košíku...měli jsme poděděný starší košík a v něm by jen hnusný molitan.....a to jsem nechtěla, takže jsme dopřáli miminku luxusní matraci i do košíku !! :wink: :wink:
9. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mrkni se na zboží téhle paní - http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9067 Dělá matrace i pelíšky na míru :wink:
9. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my jsme uřízli molitan,na ty tři měsíce to stačí :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
manzel ji normalne nechal vyrobit v praci - molitan a obalit peknou latkou,na tu chvilku nam to bohate stacilo :slight_smile:
10. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jsme vystříhlý molitan podle košíku. dítě v košíku vydrží cca 3 měsíce a u nás se v něm nespalo v noci, takže jsem to zase až tak neřešila
10. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si koupili výbavu do košíku, je v ní povlečení, mantinel, výplně do povlečení a právě matrace :wink:
např. tady http://www.ababy.cz/obchod/novinky/povleceni-do-prouteneho-kose-bez-nebes-medvidek-amytex-zelene?vmcchk=1
10. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
8. zář 2015 ve 20:10 • ketlin_1
Tvůj příspěvek