• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde seženu povlečení 50x30 a 100x125 cm?

3. října 2011 
Holky prosím vás o radu. Koupila jsem si v Ikey polštářek a peřinku do postýlky, vůbec jsem neřešila rozměry (50x35; 100x125 cm) a to se mi teď vymstilo. Nedaří se mi sehnat nějaké aspoň trochu rozměrově stejné povlečení (v Ikey se mi žádné nelíbí). Jestli víte, kde bych takové sehnala napište. Moc děkuji!
16. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, a čo quelle? tam majú povlečení v rozmeroch 40x60 a 100x135. Je to trošku väčšie, ale myslím, že by to ešte šlo.
16. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jestli by se nevyplatilo koupit normální a nechat přešít???
16. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
akino....tak si nech něco ušít....od výrobců povlečení....oni ti klidně něco ušijou......zkus si něco vybrat a napsat jim....třeba teď jsem vyřizovala zakázku pro školku a vybrali jsme si hezké povlečení od fi zdeněk staněk www.zdenekstanek.cz (kvalitní a levné)...vybrali jsme do školky toto: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3036702
tu je to jen pro obrázek......jinak to ušili do mš v rozměru jaký si mš zadala.....takže myslím, že ti klidně ušijí i na tvůj rozměr...napiš si tam o vzorník a zda to ušijí i na jednu postýlku....zakázka pro mš byla na 25 postýlek...ale to je podle mne jedno.....jednou jsem si nechala šít na naši postel povlečení, také atypické......myslím, že to bylo z firmy www.vesna.cz a ušili mi to......a ještě má moc pěkné povlečení www.hybler.cz ....a ty ti to podle mne taky klidně ušijou....to se chce jen zeptat :slight_smile:

jo a dle horoskopu dětiček..mají rádi lvi pokojík na bílo s akcenty zlaté, žluté a oranžovou :slight_smile: tak zkus něco pro svého prcka vybrat a zeptat se, a určitě ti někdo vyhoví a něco ti ušijou.
16. dub 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nemáte prosím někdo tip, kde sehnat povlečení s motivem filmu CARS v rozměru 90x200. Prošla jsem už několik internetových obchodů a všude mají nesmyslně 140x200, ale klasickej rozměr ne. Nechápu, vždyť je to normální rozměr peřiny :unamused: . Děkuji
2. říj 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@usounek25 já teda nevím, ale podle mně je 90x200 rozměr prostěradla a 140x200 rozměr peřiny :sunglasses:
2. říj 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jsem to šla radši přeměřit, jsem fakt debil, ale máš pravdu, nevím proč jsem si zafixovala, že peřina má taky 90x200 :confused: . Tak to je potom jasný :sweat_smile:
3. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek