Kde seženu povlečení 50x30 a 100x125 cm?

akinomm
16. dub 2009

Holky prosím vás o radu. Koupila jsem si v Ikey polštářek a peřinku do postýlky, vůbec jsem neřešila rozměry (50x35; 100x125 cm) a to se mi teď vymstilo. Nedaří se mi sehnat nějaké aspoň trochu rozměrově stejné povlečení (v Ikey se mi žádné nelíbí). Jestli víte, kde bych takové sehnala napište. Moc děkuji!

matilko
16. dub 2009

ahoj, a čo quelle? tam majú povlečení v rozmeroch 40x60 a 100x135. Je to trošku väčšie, ale myslím, že by to ešte šlo.

evicka7
16. dub 2009

ahoj, jestli by se nevyplatilo koupit normální a nechat přešít???

vitaka
16. dub 2009

akino....tak si nech něco ušít....od výrobců povlečení....oni ti klidně něco ušijou......zkus si něco vybrat a napsat jim....třeba teď jsem vyřizovala zakázku pro školku a vybrali jsme si hezké povlečení od fi zdeněk staněk www.zdenekstanek.cz (kvalitní a levné)...vybrali jsme do školky toto: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3036702
tu je to jen pro obrázek......jinak to ušili do mš v rozměru jaký si mš zadala.....takže myslím, že ti klidně ušijí i na tvůj rozměr...napiš si tam o vzorník a zda to ušijí i na jednu postýlku....zakázka pro mš byla na 25 postýlek...ale to je podle mne jedno.....jednou jsem si nechala šít na naši postel povlečení, také atypické......myslím, že to bylo z firmy www.vesna.cz a ušili mi to......a ještě má moc pěkné povlečení www.hybler.cz ....a ty ti to podle mne taky klidně ušijou....to se chce jen zeptat 🙂

jo a dle horoskopu dětiček..mají rádi lvi pokojík na bílo s akcenty zlaté, žluté a oranžovou 🙂 tak zkus něco pro svého prcka vybrat a zeptat se, a určitě ti někdo vyhoví a něco ti ušijou.

usounek25
2. říj 2011

Ahoj, nemáte prosím někdo tip, kde sehnat povlečení s motivem filmu CARS v rozměru 90x200. Prošla jsem už několik internetových obchodů a všude mají nesmyslně 140x200, ale klasickej rozměr ne. Nechápu, vždyť je to normální rozměr peřiny 😒 . Děkuji

babulinkab
2. říj 2011

@usounek25 já teda nevím, ale podle mně je 90x200 rozměr prostěradla a 140x200 rozměr peřiny 😎

usounek25
3. říj 2011

jsem to šla radši přeměřit, jsem fakt debil, ale máš pravdu, nevím proč jsem si zafixovala, že peřina má taky 90x200 😕 . Tak to je potom jasný 😅

moonville
Odpověď byla odstraněná
Zobraz