• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde seženu větší postel s postranicí?

28. února 2011 
Ahoj,

prošla jsem témata, ale tohle tu nenašla.
Uvažuje cca do třech měsíců o přesunu Marti z postýlky do větší postele. Dodnes spí ve vaku, protože pod peřinou nevydrží ani minutu. Během deseti minut po usnutí ho, pokud nemá vak, najdeme viset nohama z postýlky a o tom, že peřina je bůhví kde ani nemluvím.
Určitě proto potřebujeme větší postel s postranicí, která by zabránila případnému pádu. Když se ale rozhlížím po českém trhu, nějak nemůžu žádnou pořádnou najít. Máte nějaký tip, zkušenost? Doufám, že neskončíme u klecového lůžka :slight_smile:

Díky.
31. bře 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme pořídili Kristýnce postel ke druhým narozeninám je to cestovatel a do postýlky se už nějak nevešla :grinning: .Pořídili jsme jí klasickou dřevěnou postel má ze 3 stran bočnice a na čtvrté straně je našroubovaná zábrana takže spaní je v pohodě malá nikam nepadá má dost prostoru a je spokojená.Rošt má taky dřevěný lamelový jsme radši nebrali protože po posteli skáče a lamely se dost lámou při zátěži.Matraci máme středně tvrdou bezzonovou a peřinu a polštář z dutého vlákna a různá večerníčková povlečení z těch byla malá nadšená a nebyl problém zvykla si na novou postel hned
31. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase ma postel Kura s nebesy z ikea a penovou matraci i dr.rost a je v pohode,ale pravda po posteli neskace jen po nasi :grinning:
31. bře 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marie, a můžeš mi do IP hodit co to je konkrétně za postel? Děkuju.
31. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kebulko,my jsme malýmu přivezli postel zrovna včera.Je celá dřevěná,rošt taky a má po celé délce postele úložný šuplík taky s roštem.Může to sloužit buď jako úložňák nebo jako druhé lůžko.Matraci jsme vzali sendvičovou s masážním povrchem a ještě zabalenou do froté povlaku na zip,takže se může odepnout a vyprat.Povlečení má taky pohádkové.Ze 3 stran má bočnice,ale zábranu proti spadnutí ne,buď něco vyrobíme nebo dám k posteli ovčí kůži,kdyby spadl.Starší kluk to taky tak měl.Párkrát spadl a ani o tom nevěděl.Není to taková hrůza,postel je nízká a kůže měkká. :wink:
1. dub 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Kebulko písnu ti na IP během dneška pa pa
1. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kebulko máš Ip
1. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znovu otvírám diskuzi,jaké máte skušenostmi s postelema,aby vydržely???
Chceme koupit 2 letému dítku,ale už klasické rozměry,zatím jsme se dívaly na Domestav,jsou teda dost drahé,ale chceme opravdu kvalitní,máte od nich někdo??? Nebo doporučíte jinou?
28. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek