Kdy můžu dceři pořídit vlastní postel?

popelka213
3. kvě 2012

Ahojky,chci se zeptat kdy můžu dceři pořídit vlastní postel a kde se dá koupit levná a jaká postel by byla nejlepší.Dcerka bude mít v červnu dva ročky.Předem děkuji za odpovědemoticon

petruskaaa
3. kvě 2012

Postel můžeš pořídit až uznáš sama za vhodné,moje dcera spí v posteli asi od roka a půl.Máme obyčejnou jednoduchou dřevěnou postel a taťka nám k ní udělal ještě zábranku aby v noci nespadla z postele (ale ta se dá když tak taky koupit).Podle mě je spíš důležité koupit pořádnou matraci,na posteli až zase tak nezáleží 🙂

popelka213
autor
3. kvě 2012

malá má už v postýlce kokosovou matraci,a sme s ní spokojený takže do postele ji chceme pořídit taky tu kokosovou.utíkala ti malá ze své postele k tobě v noci?se bojím že když se mlé pořídí postel tak mi bude z ní utíkat🙂

beruska24.9.
4. kvě 2012

@popelka213 - starší spí od nějakých 15-16m. sama v pokojíku a od 20m. ve velké posteli se zábranou (rozkládací palanda sendy gazel - spí dole). museli jsme být u ní než usnula (ale to od malička), četli jsme pohádky a v noci pak chodila, když chtěla mlíčko nebo se vzbudila. většinou jsem ji odchytla na chodbě, když jsem ji slyšela cupkat, jen jednou mě tahala za nohu 😀 vrátila jsem ji do postýlky, donesla mlíčko nebo jen počkala, až usne a spala dál.

veruska007
4. kvě 2012

My máme tuto:
http://www.sconto.cz/cz/produkty/postele/tereza...

Se zábranou od nějakého truhláře, koupenou na MMB. Malý k nám do ložnice neutekl ani jednou 😉. Ale teda vstává pro hračky, hlavně spaní po obědě se tím dost zhoršilo 😠 . Ale ráno zase je to lepší, potichu si vstane, obuje ponožky a hraje si, dokud nepřijdu.

ashlee
4. kvě 2012

@popelka213 syn spi od 18měsicu v posteli,kterou pro nej manžel vyrobil