Košík nebo cestovní postýlka, co je lepší pořídit?

pattyo
7. zář 2012

Maminky, prosím o radu 🙂 Co je lepší pořídit košík nebo cestovní postýlku se závěsným lůžkem? V ložnici bude klasická postýlka.
Koše se mi líbí na www.postylky.com. Může být koš používaný s kvalitní matrací na celodenní spinkání-i v noci ,třeba ze začátku místo postýlky? Asi určitě záleží na povaze mimča,ale že se jim více líbí v něčem menším než je klasická postýlka-alespoň ze začátku. Dá se dát do košíku i monitor dechu?
Nebo koupit raději klasickou postýlku a do další místnosti cestovní (dá se pak použít jako ohrádka) -se závěsným lůžkem? Máte na nějakou tip?

Děkuji za názory a rady 🙂

cicacica
19. říj 2012

Košík je super, ale jeho využití je dost krátké. Jakmile si začne miminko sedat, už ho v košíku nemůžeš nechat. Ale zase vypadá fakt krásně a pro narozené miminko je ideální. Cestovní postýlku zase využiješ na mnohem delší dobu - ze začátku se zavěšeným lůžkem a později jako ohrádku, přesně jak píšeš. Takže je to fakt na zvážení.
Monitor dechu by neměl být v košíku problém.

pellullinka
6. dub 2013

Maminky,chtěla bych se zeptat, kdo máte košík, nemohli byste mi prosím změřit jak široký je stojan košíku v nejširším místě? prosím

babusap
9. kvě 2013

@pattyo také se právě rozhodujeme, co pořídit jako druhý "pelíšek". Zatím tedy taky vyhrává cestovní postýlka do obýváku. Jak si se rozhodla? Co se osvědčilo?
Děkuji!

evcounek
9. kvě 2013

no my měli cestovní postýlku v obýváku (u prvního) a pak byla pernamentně u babičky, když tam LUky spinkal. Teď u druhého jí stavět asi ani nebudeme. Luky by mimi rušil přece jen je to už tříletý klučina naposeda.
Za mě určitě cestovní postýlku. Pokud pojedete na dovolenou můžete ji vzít sebou a nemusíte se stresovat jestli bude v hotelu