Která matrace do postýlky je lepší, molitan nebo kokos?

peta.cz
1. říj 2006

Nejsem si jistá, jaký typ matrace pořídit do postýlky pro miminko - máte někdo zkušenosti s tím, zda je lepší molitan, kokos nebo kokosovomolitanová matrace?
Uvažuji o kokosovomolitanové, ale není zbytečně moc tvrdá? Díky za každou radu.

assimilate
28. srp 2008

Práve včera som objednávala matrace do postieľky... dúfam, že som sa rozhodla dobre, volila som tiež kokosové, rozmer 120x60, zo spodnej a vrchnej strany pod návlekom z biobavlny je vrstva zo strižnej ovčej vlny. Výrobca udáva, že by mali mať vysokú schopnosť prevzdušnenia a tým predchádzať prehriatiu dieťaťa,ktoré je je jedným z faktorov spôsobujúcich syndróm detského úmrtia, taktiež je vyššia jeho tvrdosť, potrebná z ortopedickej stránky, taktiež ako prevencia proti proti spomínanému syndrómu. Kokosové matrace sú vhodné i pri používaní monitoru detského dychu, tak snáď sa budú matrace dieťatku páčiť, ešte ho len čakáme....

libka1
28. srp 2008

Zrzulka náš lepkavý nie je...

tweetinkapp
28. srp 2008

Ja som citala, ze najlepsie su kokosovo-pohankove matrace...tak uz mam v tom chaos

noriviki
17. zář 2008

ahojte mozte mi poradit kde kupim za vyhodnu cenu kokosovy matrac do postielky aci fakt je taky dobry ako sa o nom hovori dakujem

kacka.va
18. zář 2008

zkus se mrknou na netu, a porovnat ceny. my teda kupovali v klasickém obchodě, protože jsem si tu matraci chtěla "ošahat" a vyšla cenově stejně jak na internetu.

krista
22. zář 2008

prada • 1d • 26. duben 2007 ve 13:43
Ahojky!

Nevím, zda už tady diskuse na toto téma není..

Potřebovala bych poradit, jakou koupit matraci do dětské postýlky. Je strašně moc druhů. Molitanová, molitan+kokos, kokos, atd. Taky jakou šířku matrace pořídit? Jsou 6cm, 10 cm, atd. ¨

Prosím poraďte....

gabinka • 1d • 26. duben 2007 ve 21:54
Prada:tohle téma se řešilo v kojencích,tak tam mrkni,třeba najdeš odpověď...

prada • 1d • 27. duben 2007 v 09:13
díky

berunka
10. lis 2008

ahojky maminky chtela bych se zeptat na vecne tema zda koupit matraci kokosovou nebo s pohankou?jake a kde jste kupovaly?

lestep
4. pro 2008

koupily jsme kokos- pohanka. Je oboustranná. Když je úplně pr novorozence, tak se dá ta strana, kde je kokos. Až je mimi větší, otočí se na stranu pohanky. Kupovaly jsme je na internetu. 🙂

matilko
4. pro 2008

Ahoj!
My sa chystáme kúpiť tento http://www.sambaby.com/82-matrace-k-postylkam/5... ja dúfam, že sme sa rozhodli dobre 🙂
A nepremokavú podložku chceme túto http://www.mimishop.cz/babydream/detail.php?zbo...
Myslíte si, že sme vybrali OK? 🙂

janina1977
4. pro 2008

ahojte baby, ja mám ten kokos-pohánka a je super .... doporučujem

matilko
4. pro 2008

Ahoj Jani, tak to si ma potešila a čo hovoríš na tú podložku?

petrolejka
4. pro 2008

Ahoj, já měla nejdřív kokos-molitan a te kokos m přijde hodně tvdrý, pořád jsem malé dávala nahoru ještě peřinku já bych na tom teda nespala. Teď jsem koupila kokos-pohanka a na té pohance se spí skvěle, je to měkčí, ale tak akorát. 🙂

berunka
4. pro 2008

my jsme nakonec koupili tvrzeny molitan.ono totiz kdyz mimi procura pohanku nebo kokos nejde to vycistit a kdyz se na to da nepromokava podlozka uz postrada smysl to ze matrace dycha 😒

matilko
4. pro 2008

berunka, vidíš to ma s tou podložkou nenapadlo, díky 😉

kacka.va
4. pro 2008

já bych to s tím počůrání neviděla tak černě 🙂. to spíš, až se bude odnaučovat z plen, ale do té doby aspoň spí na kvalitní matraci. my spíme už od narození na té pohankové straně.

janina1977
4. pro 2008

matilko, ja som nedávala ani nedávam takú podložku , tiež si myslím, že by tým matrac stratil svoj význam, možno by som ju kúpila, keď by bola malá väčšia a tiež spíme odmalička na pohánkovej strane 🙂
ináč tá podložka vyzerá super, ja mám veľa z emitexu a zatiaľ sa nesťažujem, asi ju kúpim keď sa budeme odúčať od plienok

matilko
4. pro 2008

Jani, ja chcem ale látkovať, takže asi spočiatku hrozia nehody, kým si to všetko vychytám... tak neviem, či tú podložku kúpiť, alebo nie 😕

janina1977
4. pro 2008

tak ju kúp, je za dobrú cenu a určite ju využiješ

matilko
4. pro 2008

Jani, hehe tak jo 😀

dudri
4. pro 2008

mame kokos. moja dcerka dobre spinka

alusha
5. pro 2008

ahoj baby, chcem sa opytat, mame madrac kokos-molitan, maly spava od narodenia na tej kokosovej strane a tam kde ma hlavicku, ho ma uplne vylezany, ma tam riadnu dieru... mate aj vy taku skusenost? 😀
d

kacka.va
5. pro 2008

my tam máme taky troch vyležený důlek 🙂

berunka
5. pro 2008

ono u te pohanky nebo kokosu jde o to ze to nemuzete vubec macet,nejak vycistit kdyz se pocura a pak vam to bude citit 😒

andy21
5. pro 2008

hmm a co takhle ochranu matrace? 😉

denisab32
5. pro 2008

presne ako spomenula andy21, existujú plachtičky, nepremokavé a zároveň priedušné...

berunka
5. pro 2008

no tak o te prodysnosti bych prave pochybovala 😒

andy21
5. pro 2008

jasně 🙂
Není tzo už takový ten igelit jako dřív 😝

andy21
5. pro 2008

berunko můžu tě ujistit, že mám tu ochranu matrace doma a přijde mi, že prodyšná je.....

A ty si necháš jako pročůrat matraci teda?

navíc teda molitan podle mě není moc kvalitní podložka,m já bych na něm spát nechtěla.

jajinka27
5. pro 2008

taky mám tu ochranu matrace, poradila mi to kámoška a je s tím spokojená, je prodyšná

berunka
5. pro 2008

my mame tvrzeny molitan,ne klasicky a je dost tvrdy 😉