Která matrace do postýlky je lepší, molitan nebo kokos?

peta.cz
1. říj 2006

Nejsem si jistá, jaký typ matrace pořídit do postýlky pro miminko - máte někdo zkušenosti s tím, zda je lepší molitan, kokos nebo kokosovomolitanová matrace?
Uvažuji o kokosovomolitanové, ale není zbytečně moc tvrdá? Díky za každou radu.

berunka
5. pro 2008

my spime s manzou taky na molitanove matraci a nijak netrpime 😉 navic ta molitanova matrace co jsme koupili je atestovana 😝

simi.w
5. pro 2008

Matilko,my máme matraci pohanka - kokos a na tom ještě podložku proti pročůrání,nejde o to,že ji stačí dát,až se dítě začne učit bez plenek,protože nehoda se může stát kdykoli 🙂 Každá plenka se dá pročůrat. A je pravda,že pročůraná pohanka je nic moc. Nemyslím,že pokud se dá na matraci ta podložka,tak matrace nedýchá,vždyť přece je zakrytá pouze z jedné strany - nedáváš ji do uzavřeného vaku. Tedy určitě je to lepší,než ji znehodnotit. A molitanovou matraci bych mimču nedala,materiál je to dost nepříjemný.

matilko
5. pro 2008

siwi, presne to si myslím aj ja a čo hovoríš na tú podložku od emitexu?

denisab32
5. pro 2008

...v ČR som tie podložky videla u RENKA-STYLU....

....póry na látke sú také, že molekuly tekutiny cez ne neprejdu ,ale vzduchu áno....

simi.w
5. pro 2008

ta podložka vypadá dobře,máme podobnou z Tesca,z jedné strany je látka a z druhé je nepromokavý materiál,ta látková strana je přijemná,vůbec se to nedá srovnávat s nějakými igelity,co byly dříve. Já bych neměnila a nebýt jí,tak už máme matraci za skoro tisícovku pročůranou.

berunka
5. pro 2008

neprijemny material molitan?????vzdyt je ta matrace s potahem.a je na ni jeste prosteradlo.to se ani rozdil nepozna 😖

simi.w
5. pro 2008

no nepozná... na pohled určitě ne,ale molitan je umělina a na dotek je brrrr,jen píšu svůj pocit,když jsem byla těhotná a vybírala postýlku a matraci,tak jsem si ten molitan prohlížela a bylo mi to nepříjemné,aby mimčo na něm spalo

berunka
5. pro 2008

jak na dotek???vzdyt je tam povlak a bavlnene prosteradlo.tak tu umelotinu jak rikas necitis.

simi.w
5. pro 2008

ano,je tam potah a prostěradlo,ale jak to asi dýchá,vím,že na tom nebude mimi leže jen tak,píšu,je to o pocitu,já jsem to zavrhla při výběru matrace,jsou lepší materiály,ale jestli ti to vyhovuje,tak je to v pořádku

lubka131
12. pro 2008

Ahojte, nemate niektora skusenosti s matracom Bohemia Ergonomic?

matilko
18. pro 2008

Holky, ktorú ochranu madraca teda využívate? Myslím ktoré značky, díky

kacka.va
18. pro 2008

my žádnou ochranu matrace nemáme a zatím nám ani nechybí

ronie
18. pro 2008

matilko, já používám tohle prostěradlo a jsem naprsto spokojená:
http://rodinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=170453

když je ale v pračce tak máme normální a ještěse nestala nehoda 😉

ronie
18. pro 2008

jo a matraci máme kokos-molitan a super 😉

matilko
19. pro 2008

ronie, takže v podstate ani Ty nepoužívaš nejakú spešl ochranu...

ronie
19. pro 2008

nene 😉 ale tohle prostěradlo je fakt super 🙂

emjee
5. led 2009

alline • 33tt • 3. jan 2009 o 22:37
Ahojte, viete mi poradit aky je najlepsi matrac pre novorodenca? Mam na vyber kokos-molitan, molian, pohanka-kokos, alebo samotny kokos a neviem sa z toho vymotat, ktory mam objednat. Dakujeeem

llaayllaa • 1d • 3. jan 2009 o 23:06
ahoj my máme ten kokosový matrac a zatial sme s ním velmi spokojný

majusa • 37tt • Včera o 09:28
my sme kúpili ten kokos-molitan a tiež som zvedavá, ako na ňom bude bambuľka spinkať. Ale vyzerá byť v pohode

divozienka25 • 28tt • Včera o 20:08
ahojte my sme kupili kokosovo pohankovy matrac. Nam ho odporucili,zevraj je dobry a aj ked sa dietatko zacne stavat v postielke - ma tym dobru podporu na nozicky aby sa dobre vyvijali..alebo take nieco

kotenko • snž • Včera o 20:10
my sme mali-mame kokos-molitan. pouzivany 3 mesiace, je ako novy

dicinka1 • 19tt • Včera o 21:04
ja budem mat molitan

petusaaa • 1d • Dnes o 02:31
zevraj najlespi je kokosovy. akurat teraz neviem, ci kokos molitan alebo cisty kokos

mukky • 1d • Dnes o 02:35
ja mam tiez kokosovy ale uz neviem s cim,stal nejak 800sk tusim

stvura • 1d • Dnes o 04:09
ja mam tiez kokosovy, stal okolo tisicky, no maly mi spal vseho vsudy v postielke maximalne mesiac, kvoli castemu kojeniu a jeho pol hodinovym spankom som ho prestahovala do nasej postele a odvtedy spi vylucne s nami...

petusaaa • 1d • Dnes o 04:11
stvura, my sme tiez tak dopadli tak matrac je ako novy

vendulka
5. led 2009

my jsme na doporučení prodavačky koupili matraci s pohankovo-kokosovou výplní s tím,že ten kokos se dává do jednoho roku věku dítěte(kvůli páteři) a pohanka potom....

pajinkaa
6. led 2009

my máme taky pohanka-kokos a zdá´se mi dobrá 🙂 doufá, že i prckovi se bude líbit! 😉
a používat chci jako píše Vendulka 😉

mirjanka
6. led 2009

matilko - ochrana matrace pro děti - viz. Teplo domova - jsou vhodné už od narození

Ji 😉 http://obchod.teplodomova.cz/matracove-chranice

matilko
20. led 2009

Kúpili sme teda madračku kokos molitan pohanka, neviete, na ktorej strane spí mimi od narodenia? A kedy sa to má otočiť?

luccii
21. led 2009

matilko a 3 prispevky vyse je odpoved na tvoji otazku 😉

matilko
21. led 2009

luccii, jeeee díky 😀 a pritom som to čítala, asi tehu demencia 😎

zuzana17
31. led 2009

tak my sme kúpili molitánový, ale vôbec s ním nie som spokojná ☹
malý ako rástol, tak matrac sa začal prepadávať medzi rošty 😠 a to nehovorím ako tie rošty bolo cez matrac cítiť 😠 , takže odporúčam napr. kokos-molitan 😉

tinka08
2. únor 2009

My máme kokosový od českého výrobcu. Nosnosť má až 20 kg, je vzdušný, v lete sa pod mimčom neprehrieva. Je tvrdý, ale to sa lekármi doporučuje. Ináč najlepší a najpriedyšnejší materiál je latex. Ale aj najdrahší.

sisa32
2. únor 2009

Ahoj, my máme kokos-pohanka a je super, teď spí na kokosu a od roku bude na pohance.

vera21
22. únor 2009

Ahojte 🙂
Predavam tu v inzercii matrac do postielky molitan-kokos-molitan, tak ak by ste mali zaujem - kuk v Bazare/Koj.potreby. Je skoro nepouzivany, v 100tnom stave.
Je super, len sme ho moc nevyuzili, lebo postielka sa nasej malej od zaciatku nepacila...

matilko
24. únor 2009

Maličká spinká zatiaľ na kokose a vôbec si nesťažuje 🙂 je to fakt tvrdšie, ale myslím, že pre mimi len fajn. Takže ja som s výberom spokojná. Od roka dáme pohanku...

reni7
24. únor 2009

ahoj,slyšela sem ,že když je monitor dechu tak by matrace neměla být celokokosová ale polokokosová,to je třeba ten kokos-pohanka?jinak prý ten monitor nesnímá 😕 nemáte stím některá zkušenost?díky 😉

matilko
24. únor 2009

reni, ja mám madračku pohanka-molitan-kokos, nanny mám len na rošte bez dosky a sníma úplne v pohode, ani jeden omylný alarm ešte nebol.