Která matrace do postýlky je lepší, molitan nebo kokos?

peta.cz
1. říj 2006

Nejsem si jistá, jaký typ matrace pořídit do postýlky pro miminko - máte někdo zkušenosti s tím, zda je lepší molitan, kokos nebo kokosovomolitanová matrace?
Uvažuji o kokosovomolitanové, ale není zbytečně moc tvrdá? Díky za každou radu.

reni7
24. únor 2009

matilko-díky za tip,já mám koupenou taky tu nanny,a když je tam ta deska tak to nesnímá?MUSÍ TO BÝT JEN NA TOM ROŠTU?já teda ještě doma postýlku nemám,ale předběžně se ptám.Díky 😎

alca.m
25. únor 2009

Náš prcek má kokosovou, je prý nejlépe prodyšná. 😉

eatygrenee
26. únor 2009

Ahoj holky, máte někdo matraci kokos-molitan-pohanka? četla jsem, že je vyšší- 9 cm. Mám ale koupené povlečení 120X60cm, nebude to moc natěsno nebo v pohodě?

krista
27. únor 2009

eatygrenee • Dnes v 07:19
Která matrace je lepší kokos-molitan-kokos nebo kokos-molitan-pohanka?dík za tip
Jana

marcelkad
27. únor 2009

Já mám klasiku molitan od firmy Purtex a jsem maximálně spokojená. Lepší matraci koupím malýmu až do velké postele. Mám známého, co prodává matrace a od říká, že není třeba teď kupovat nějakou drahou, protože mrně svojí vahou stejně skoro na podklad nepůsobí.

eatygrenee
27. únor 2009

pohanka má jaký význam- jke protialergenní? a je měkčí než-li kokos?

eatygrenee
27. únor 2009

nevíte zda se vyrábí kokos pohanka 8 cm?

matilko
28. únor 2009

Pohanka je protialergenna a prodyšná ako aj kokos, celkovo je madračka dosť tvrdá, ale nemyslím si, že to miminu vadí. Malá na nej spinká krásne dlho. Vysoká je asi tých 8-10cm, ja mám teda to väčšie povlečenie, ale podľa mňa sa tam v pohode vlezie aj to klasické 120/60cm.
Reni, práveže by tam tá doska podľa výrobcov nanny má byť! My ju tam ale nemáme a sníma to v pohode 😉

eatygrenee
3. bře 2009

tak mám objednanou kokos-molitan-pohanka 🙂

radkar
3. bře 2009

Ahoj, já mám matraci kokos-molitan-kokos. Má jí ze stránek www.darja.cz. Mají tam suprové ceny matrací,mám odtamtud i postýlku a jsem s ní velmi spokojená.

katka1981
11. bře 2009

Ahojte prosim Vas o radu. Chceme objednat matrac do postielky. Cena vsetkych troch je skoro uplne rovnaka. Ponukaju matrac kokos - pohanka hruby 9cm, matrac kokos - molitan hruby 6cm, matrac kokos hruby 6cm. Prosim Vas poradte ake mate skusenosti. Ortoped mi radil cisty kokos, ale nie je to velmi tvrde?

lentilk.a
11. bře 2009

katka - udajne je najlepsi latex 😅

matilko
11. bře 2009

Katka, čistý kokos je fakt extra tvrdý, neviem jak by sa na tom prckovi spalo...

katka1981
11. bře 2009

lentilk.a, s tym latexom si robis srandu alebo to myslis vazne? Ja som o takom matraci este nepocula

matilko, myslim si to iste co ty. Ja osobne neznasam moc tvrdy matrac, ako deti sme mali obycajne makke a boli sme ok, beriem v puberte sa asi kazdemu spravi skolioza, tak asi pohanka kokos?

jmisa
11. bře 2009

Latexové matrace vskutku existují.

katka1981
11. bře 2009

ok tak pojdem pohladat nieco k tym latexovym, dakujem za info, ja som si to vybavila ako nejaky oblecek zo sexshopu 😀

matilko
11. bře 2009

Katka, latexové sú proste naj, ale tá cena... ja mám kokos, molitan, pohanka ako hodne ľudí tu a som spokojná 🙂

katka1981
11. bře 2009

matilko, az teraz ta citam, ale objednavku som uz odoslala, a hadaj aky matrac som vybrala? kokos, molitan, pohanka 😀 tak ti dakujem si ma ukludnila.

matilko
11. bře 2009

Kati, to mám radosť, že som Ťa ukľudnila 😉

kobolova
19. dub 2009

Baby, zalezi aj na tom, aky je matrac "hruby"? Ci 5 alebo 10 cm...? Tiez vyberam kokos-molitan-pohanka a maju rozne hrubky... 😝

jituskak
19. dub 2009

nevíte, která strana se dává nahoru? jako jeslti ta pohanka, nebo kokos? jinak máme 10 cm matraci a nějak vysoký mi to nepřijde. řekla bych pro to mimčo tak akorát..

lalupa
19. dub 2009

pohanka navrch 😉 strasne dobre sa na tom spinka 🙂

jituskak
19. dub 2009

tak to jo, děkuju. á to dala opačně🙂

julie2905
19. dub 2009

ahojky, naše malá má kokos-molitan-pohanka, výška 9 cm, bylo tam psáno, že pro kojence otočit kokosem nahoru, pro větší děti pohankou, takže malá zatím spí na kokosu a je spokojená, přes noc spinká v kuse 11-12 hodin, ale to tím kokosem nebude, to má spíš asi po rodičích, taky rádi spíme 😀

blka
21. dub 2009

Ahojky, chtěla bych se zeptat, co je matrace ze zpevněného purového jádra potažená vatelínem 😕 . Je vysoká teda jenom 5cm, což mi přijde málo, ale jestli je vhodná pro děti a pro monitor dechu?

kozlenka
27. dub 2009

Já jsem vsadila taktéž na kombinaci kokos-pohanka. Zajeli jsme si pro ní do Polska, takže nás vyšla na 450 kč. Doufám, že náš brouček s ní bude spokojený 🙂

emmka3
27. dub 2009

myslim, ze staci molitan ... maly je este lahucky a ked bude mat velku postel, tak potom zainvestujeme aj do kvalitnejsieho ...

standu
27. dub 2009

my mame obyc molitan.....mala aj tak spava od narodenia s nami 😎

lenic
28. dub 2009

Ahoj, my máme celokokosovou matraci, je sice celkem tvrdá, ale když na ní malá spí od narození, tak jí to vůbec nevadí. Doporučovali mi ji i v porodnici.

jituskak
28. dub 2009

můžu se zeptat, co máte v košíku? já jsem včera v jednom obchodě viděla takovou kokosovou vložku do kočárku, tak ted přemýšlím, jeslti by neby do košíku dobrá.