Které plavky? Imse Vimse? Popolini? Happy Nappy?

zabinka88
6. bře 2011

Poradíte které plavky vybrat?Zatím máme ty jednorázovky z dmka,ale chceme přejít na plavečky.Líbí se mi imse vimse,popolini a happy nappy.Máte s některou značkou zkušenosti?Klady x zápory.Případně jiná značka?Díky.

innes
6. bře 2011

Máme imse s kanýrkem ,jsou krásné, dobře sedí a nepustí nic 🙂

blondys24
27. únor 2014

také by mě zajímalo..nějaké zkušenosti?

plenkacek
24. bře 2014

Imse mají nepropustnou vrstvu, zapínání mají na patentky na 1 boku. Ty mám vyzkoušené se oběma kluky a opravdu jsou prima.
Popolini mají uvnitř sítku, zapínání na patentky je na obou bocích.
Oboje velmi dobře sedí a těsní.
Ted jsou ještě nové plavečky Pop-in - mají náplety kolem nožiček a vysoký pás, uvnitř tenký fleece + nepropustná vrstva. Taky budou určitě velmi spolehlivé, ale nemáme je vyzkoušené, ani nemáme zkušenosti zákaznic, je to úplná novinka
Na jak velké dítko je potřebuješ?

vesele_pleny
25. bře 2014

Nejlepší zkušenosti mám s imse vimse, dobře sedí, dobře se oblékají a jsou krásné.

kamino
25. bře 2014

Take mame Imse,super,spokojenost. Skvele sedi,rychle schnou,dobre se oblekaji.

johanuse
30. kvě 2014

Já značky neřeším, řeším spíš, jestli se mi líbí, nebo ne. Teď mám nové, hodila bych fotku, ale nejde mi stáhnout a nechtěj se mi fotit, tak házím odkaz - http://www.astratex.cz/plavky-saxana/plavky ; podle mě nádhera 🙂

sanetta
5. čer 2014

Sanetta vyrábí plavky přímo s UV ochranou +50, které se dají prát v pračce. Od velikosti 62. Prodejna Kids shop, Orlí 3, Brno, nebo po osobní domluvě na tel.542 213 904 možnost zaslání na dobírku dle fotek, které vám zašleme. Od každé velikosti je několik typů v široké barevné škále