Kterou matraci mám koupit k monitoru dechu?

nety88
17. čer 2011

Koupili jsme monitor dechu Angelcare a už bych ráda koupila postýlku a matraci ať to máme připravené 🙂 Někde jsem ale četla, že pod nějakou matrací monitor dechu blbne. Jaké s tím máte zkušenosti? Uvažuji buď o koupi matrace kokos-molitan-kokos a nebo o molitanový matraci LUX od Scarlett... Kterou byste mi spíše doporučili?
Děkuju 🙂

brusinka.pusinka
17. čer 2011

Nety88 my měli kokos molitan kokos monitor nanny a nebyl nikdy problém jen jsme musela místo šprušní nechat uříznout děrovanou překlišku aby byl monitor na rovném né na šprušlích 😉 😉

mavanka
17. čer 2011

Ahoj, my měli taky kokos - molitan - kokos a ani jeden planý poplach, dokonce jsme i motor měli na klasickém roštu, který byl v postýlce (ten žebříček) a taky žádný problém (měli jsme ale nanny a ne angelcare).

mkr
17. čer 2011

my to měli stejně jak píše mavanka, akorát monitor babysence II, také bez poplachu

milin
17. čer 2011

Ahoj já mám úplně obyčejnou matraci. Monitor dechu jsem měla půjčený s porodnice. A ani jednou jsem s tím neměla problémy.

mirisek81
17. čer 2011

Měli jsme matraci kokos + pohanka a monitor dechu Angelcare fungoval bez problemu. Byl položen na roštu postýlky.

coxa
20. čer 2011

Měli jsme matraci kokos - pohanka a nanny fungovala naprosto skvěle, nebyl jediný problém. 😉 Byla položená přímo na roštu postýlky.

margeta
20. čer 2011

My máme kokosovou a v pohodě. Asi to dělá problém jen na nějaké hodně tlusté matraci.

weri1
20. čer 2011

měli jsme kokos molitan kokos a bez problémů, ale jinak bych už do této matrace nikdy nešla. Byla tvrdá a malej tam ležel jak na prkně. a neměla by být na šprušlích, měli jsme ji na překližce

vernero
20. čer 2011

Babysence - kokos - molitan - kokos a bez problémů

alyssa.anna
2. únor 2013

Mám dotaz na mamči ohledně výšky matrací. My uvažujeme o pohanka-molitan-kokos o tlouš´tce 9cm a máme monitor Nanny. Není ta matrace na něj moc tlustá?