Který je nejlepší monitor dechu?

misska1
24. črc 2013

Jaký by jste mi doporučily?

martinan4
24. črc 2013

Ahoj, já mám AngelCare 401 (kombinace chůvičky a monitoru) a absolutní spokojenost, mohu jen doporučit! 🙂 Navíc má dvě monitorovací desky, takže ho můžeš mít ve dvou postýlkách, aniž bys ho musela neustále stěhovat 🙂

kalipso
24. črc 2013

Za mě Baby sense II - 2 velké desky, takže krásně pokryjí plochu postýlky i teď, kdy malá lozí a je věčně narvaná na šprušlích. Když byla malinká, tak byla jedna deska v kolíbce a druhá v postýlce a jen jsem přehazovala alarm. A za 8 měsíců co jej používáme nebyl jediný falešný poplach, takže velká spokojenost.

duracell79
24. črc 2013

Ahoja, za mě tedy jedině Respisense. Připne se za plínku a je poráte s miminkem. Žádné desky a alarm který houká pokaždé, když ho člověk nevypne. Může ho mít i v kočárku, spát s ním s rodiči v posteli atd... Navíc se mi líbilo i to, že když nezaznamená dech počká myslím 10s, pak zavibruje a by miminko probudil (to většinou totiž stačí) počká 5s a když opět nezaznamená dech tak spustí teprve alarm. Nikdy nebyl problém, ani když se malá otáčela na bok a bříško, tak žádné plané poplachy a padání z plenky bo tak. Švagrová v prosinci čeká miminko a určitě jí ho koupíme 🙂

renisco
24. črc 2013

vemu to z opačného konce - nedoporučím Nanny - jako není špatný, ale spouští alarm, i když je vše v pořádku - bez příčiny... samozřejmě ne všechny kusy.... já byla velmi spokojená s Babysense...

ratatooy
24. črc 2013

za nas babysence2

lumanima
24. črc 2013

Určitě Babysense II.

pett7
24. črc 2013

můžu srovnat jen nanny a babysense II, babysense je mnohem lepší, má dvě desky a hlavně žádné falešné poplachy jako u nanny.

a_lexa
24. črc 2013

Za mě doporučuji Respisense. Zahákneš jednoduše na plínku kdykoliv a kdekoliv. Používala jsem ho v kočárku, u babiček, na koupálku v plážovém stanu a samozřejmě v postýlce. Můžeš ho nosit neustále sebou - je malinký a vejde se do kabelky. 😉 A jak už tu bylo psáno, když nezaznamená "pohyb" dechu, tak nejdříve zavibruje a pokusí se tak dítko "probudit" a když ani tak nereaguje, teprve potom spustí alarm. Má kontrolu baterií, takže vidíš, jestli je O.K.

zuzanka.k
24. črc 2013

za mě teda zase Nanny.... v nemocnici jsem měla Babysense a přišel mi takový hůř ovladatelný (blbý čudlík k zapnutí a vypnutí - u Nanny je lepší a na první pohled jde poznat zda je zapnutý nebo ne - když třeba přes den nejde tak moc vidět světýlko) a když má začít houkat - tu chvilku předtím (když ho zapomenu vypnout), tak tak divně škrčí (Nanny normálně pípá), ale dvě podložky v ceně jsou určitě výhoda... Jo a Nanny má o něco málo větší tu desku.

betysek
24. črc 2013

Měli jsme Babysense a spokojenost. Žádný falešný alarm, naprostá spokojenost...

ange_de_la_morte
24. črc 2013

Máme Nanny ( deska do postýlky) i Respisence ( na plínu) - s oběma jsem welice spokojená . W nemocnici jsme měli Babysense a musím říct že Nanny mi přijde pohodlnější co se týče owládání ( w noci wypnu - zapnu na prwní pokus poslepu na Babysense sem furt hledala ten čudlík) ale to jsou asi maličkosti , omlouwám se za ,w,

adelka21
24. črc 2013

Babysense II. 😉

ssassi
24. črc 2013

žádný. za dva roky, co je moje dítě na světě, jsem nezažila jediný den, kdy bych potřebovala monitor dechu. dítě spalo buď se mnou v posteli nebo na mě v šátku, později v hacce. za mě to jsou vyhozené peníze

ivcacekb
25. črc 2013

Máme AngelCare a jsem spokojená.

ssassi tak to jsi mezi těmi šťastnějšími, proč by je používali i v porodnicích?Vím o případu, kdy díky monitoru zachránili miminko. Kdyby se něco stalo, tak si nechci vyčítat, že jsem si monitor nepořídila, vždycky ho pak můžeš prodat dál. Plánujeme ještě druhé, takže tenhle určitě ještě využijeme a rozhodně to beru jako dobrou investici, když už je takováhle možnost. 😉

iina
25. črc 2013

Já mám na obě děti od firmy nanny a jem moc spokojená..spolehlivost jednoduché řešení, Matěj má potíže se spánkovou apnoí kvůli slabším svalům a tenhle monitor jsem objevila v porodnici a zůstala jsem u něj i s druhým děckem..mohu i odprodat na Jonáška už ho nepotřebuji, Matj už na něm spí tři roky 🙂 a nemusím se bát. hodně štěstí při výběru a pohodové miminko

kimby
25. črc 2013

Měli jsme před 3lety Nanny (podložka do postýlky), falešné poplachy atd, zrušili jsme ho...