Lehátko polohovatelné až do lehu. Doporučíte?

zdenkapo
6. pro 2009

Maminy, dejte mi prosím, tip na lehátko, které lze napolohovat až do úplného lehu...

xxx.klarka
6. pro 2009

Většinou jsou všechny ne?? Já koupila použité na mmb ani nevím jaká to je značka a jde polohovat až do lehu.

zdenkapo
autor
6. pro 2009

jé Klarko tak to jsme si mohli pokecat na naší diskuzi 😀 ale nejdou právě všechny do úplného lehu,některé jsou jakoby 3/4 sed

xxx.klarka
6. pro 2009

tak to jsem nevěděla, setkala jsem se jen se 3 na živo a všechny šli do lehu, tak mě ani nenapadlo, že by to nešlo 🙂 tak snad ti někdo dobře poradí.

usounek25
6. pro 2009

Ahoj, my měli půjčené lehátko od kamošky, bylo kupované v nákupním středisku Kika, už ale nevím přímo značku toho lehátka. A šlo položit až do lehu, pololehu, polosedu, sedu. Mělo popruhy na přenášení dítěte a madlo, na kterým byly zavěšený asi tři plyšový hračky. Takový obyč., ale my jsme ho využívali dost, dokud malej neseděl a do toho lehátka se vešel, tak jsem ho měla vždycky v kuchyni, když jsem šla vařit apod.

zdenkapo
autor
7. pro 2009

no mi ho právě na syna taky měli půjčené,ale bylo to od Fisher Price to od miminka po batole a to je hrozné,žádné polstrování,do lehu pořádně nešlo,tak chci koupit nové a pořádné... docela se mi líbí od Chicco,ale to vypadá,že jde snad do lehu

ladida.l
7. pro 2009

zdenkapo: my máme Jané Aurora - je do lehu, houpací a dobře vypostrované u hlavičky..