Lehátko Zopa nebo Fisher Price. Jste spokojené?

maja3.s
26. únor 2012

Ahoj holky...prosím vás, máte někdo zkušenost s houpacím lehátkem od firmy ZOPA? Je to v podstatě kopie Fisher Price, ale zajímala by mě kvalita..jak jste spokojené?Naše malá má dva měsíce.Budu ráda i za negativní zkušenosti.

http://detska-lehatka.heureka.cz/zopa-lehatko-o...

ptacena
26. únor 2012

ahoj my mame od Fisher price a jsem spokojena muzu doporucit🙂

jenny.kay
26. únor 2012

Přesně tohle máme, malá v něm byla ale zatím jen dvakrát, je moc maličká a doktorka říkala, ať chvíli počkáme. Ale myslím, že je v pohodě, za ty peníze bezva a jedna z nejvyšších nosností, co jsem objevila. I proto jsme ho kupovali, aby vydrželo dlouho

mkr
26. únor 2012

my máme od FP už je starý 4 roky a pořád využité, malýho v něm i krmím, se Zopou nemám zkušenost

marci81
26. únor 2012

také máme FP a maximální spokojenost. využíváme od doby, kdy byla úplně malá doteď - malá má 8 měsíců. I já v něm občas krmím, vlastně jsem v něm krmit začínala, dokud jsme neměli židličku. Doporučuji.

helcenka
26. únor 2012

My máme FP a jsme spokojení. Nekupovala jsem nové, ale už po jednom dítěti, bylo v perfektním stavu a stále je jako nové a vlastně nás nestálo ani polovinu, co nové. Nevím, co s ním ta naše dračice ještě udělá, snad nic, protože už si ho zamluvila ségra... 😉

ilona2012
7. bře 2012

Kopie bude vždy jen kopií... 🙂 za mě určité originál Fisher Price, kvalita , která se nedá srovnat....nemusí být nutně nové, koupíte i starší za moc dobrou cenu, ale hlavně pokud první majitel nebude čuně 😉 ani to na lehátku nepoznáte, že bylo používáno. Měli jsme jich i mé kamarádky několik od FP a vřele doporučuji, jinou značku bych nechtěla, naprostá spokojenost.
A ta Zopa zas není tak laciná, známá ho měla a nebyla spokojená..potah brzy vybledl, konstrukce se viklala /což u FP se mi nestalo ani po 3letech používání/,vibrace hlučné....
Takže za mě jednoznačně FP 🙂

jonyss
7. bře 2012

Ahoj, přesně tohle lehátko máme doma. Šli jsme do něj, protože se nám vzhledově líbilo víc než FP. Teď, po několika týdnech, co jej máme, bych asi volila FP. Lehátko od ZOPy je totiž trošku nedomyšlené... Má světýlko, které míří do podlahy, tři rychlosti vibrací a tři hlasitosti hudby. Když malýho uspávám, tak nastavím tu nejtišší hlasitost, jen lehounkej podkres,ovšem, když mi usne a chci lehátko vypnout, musím přejet další 2 úrovně (hlasitější), čímž ho občas zase vzbudím. Totéž u vibrací. Navíc hračky upevněné na "hrazdičce" jsou příliš dlouhé a malému padají do obličeje. Tolik má zkušenost 🙂