Levné povlečení na postýlku. Seženu i v Polsku?

simaky
23. zář 2009

Ahoj holky, nevíte kde bych mohla sehnat komplet povlečení s nebesama na postýlku levněji? Nevíte, jestli bych to sehnala v Polsku na tržnici?
Moc děkuji za rady🙂

beruska2x
23. zář 2009

koukni na ebutik.cz

kudelovazuzana
23. zář 2009

no tak to bych se spíš mrkla do toho Polska na tržnici, maj tam toho mraky. Nebo v ikei seženeš levný povlečený. Nebo zkusit na www.aukro.cz. Mají tam jak nové (http://www.aukro.cz/item742798106_nove_povlecen...) tak použité za pár kaček.

simaky
autor
23. zář 2009

dík moc...chystáme se do Polska tak to asi nechám a snad seženu levněji než tady

beruska2x
23. zář 2009

no jen bych taky koukala trosku na provedeni a material ne jen na cenu 😅

simaky
autor
23. zář 2009

tak to každopádně,ale slyšela jsem,že v Polsku se dá koupit až o polovinu levněji než tady...takže nechci objednávat tady za 1600 sadu ale počkám jestli to samé nekoupím o něco levněji

smardik
23. zář 2009

simaky jo v Polsku se dá koupit levněji skoro vše a kvalita si myslím stejně, i v obchodech je povlečení levnější, aspon teda v českém těšíně. nebo ikea má hezké povlečení za dobrou cenu a je tomu i baldachýn

nika
23. zář 2009

holky tak já v Těšíně koukala na povlečení a bylo opravdu levnější ale za kolik si nepamatuji, neb jsem nekupovala.
prima obchůdekje přívo v ČT kousek od tržnice, ale i na té velké tržnci maj hodně věcí, a vlasně i to samé co v obchodě.
jen kdo chcete ušetřit v polsku se vyplatí koupit kosmetiku v drogerii - plínky a ubrousky, a to za velmi slušné cen, ale to je trochu mimo.

simaky
autor
23. zář 2009

děkuji moc za rady...počkám tedy na Polsko🙂 myslím,že pojedeme do Kudowy tak snad pořídím

kacka.l
24. zář 2009

Holky a na kolik tam ty plíny vycházejí? A jaké? Jsem z OV tak to není tak daleko.

beruska2x
24. zář 2009

kacka.. vim ze tam jezdi holky pro Pampers a Huggies, pro Nivea ubrousky, Nutrilon.... treba dibla tak ji napis IP co se vyplati 😉

hanec015
13. kvě 2013

Pěkné povlečení mají tady www.povleceni-ceske.cz

jelimanovaprincezna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz