Malej je furt odkopanej. Mám mu koupit spacák?

beruska2x
26. říj 2010

Ahojky, malej je fuuurt odkopanej, pak se budi zimou, takze posledni dobou jsem xkrat vzhuru a prikrejvam a prikrejvam... Uz jsme nevyspala jak blazen... resila jste to nektera spacakem? napada me to jako posledni moznost ale nez ho koupim... 😉 jestli to ma nekdo pruble 😀

kjajule
26. říj 2010

my bysme už taky chtěli velkou ale on nevydrží spát ani s náma zkoušela sem mu nechat staženou bočnici to si sám vyleze a zaleze kdy chce ale bloudil tam potmě do 23:30 (chodí spát ve 20:00)bylo mu to fuk a pořád vylejzal nazpátek sem ho dávala snad 100x ale nic ten by vydržel snad do rána jak cejtil že muže vylézt...
Když má bočnici nahoře ta sice taky vyleze ale to musí bejt hooodne rozčílenej...

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kristi n jo ale to abych mu tam vytapela na 25 stupnu, coz nechci a ani normalne neudelam.. to bych tam musela dat jeste primotop asi ...

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kjajule tak to nas tam spi uz rok a uplne v pohode.. ten tu postel miluje 😀

kristi
26. říj 2010

my mame v loznici cca 23 st - mame velky okna a ta teplota tam neni - mala spi v triku s dl. rukavem, teplackach a ponozkach - nekdy i pod dekou. Ja mam kosilku kratkou a slabouckou deku, manzel ma trko, dl. kalhoty a perovou deku a je mu zima?????

musis se podivat, zda se odkrytej/zakrytej poti nebojak mu je, to je fakt individualni

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kristi me je zima porad ja jsem zakryta po nos 😀

jemu ani ne ze by by bylo teplo a odpoval se proto - spis ze zvyku, z toho jak sebou mele a cestuje po posteli a taky jak si chce na kolenach poskrabat exem 😖

kristi
26. říj 2010

@beruska2x no vsak rikam, ze kazdej to mame jinak, ze je to individualni.....tka to vypozoruj, jak to ma mladeja podle toho se zarid. Nase se taky odkopava, proste vstavam 5x za noc,abych ji prikryla

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kristi a to chci prave vyresit tim spacakem 😉

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kjajule prosim te, jaky rozmery asi mas toho spacaku? 😵 diky

kjajule
26. říj 2010

Spacák má 140x80 je to tak akorát ...malej má 86cm

mmmk
26. říj 2010

@beruska2x Nevim, jestli spi v postylce, ale na naseho odkopavace plati jen tohle. Navlikne se to na sprusle a pricvakne se tim perina/deka v mistech, kde ma byt. Ma to samozrejme urcitou vuli, aby se dite mohlo otocit. Spaci pytel na prcek nenavidi, bohuzel.

kjajule
26. říj 2010

@mmmk Zajímavý to jsem ještě neviděla...kde se to dá koupit? A nebo aspon jak se tomu říká.... 😅

beruska2x
autor
26. říj 2010

@mmmk zajimavy.. aspon ze to nekdo resi prakticky, pro nas bohuzel, malej spi davno ve velke... 😉

mmmk
26. říj 2010

@kjajule V Cechach nevim, ale v Nemecku to ma spousta e-shopu. Stoji to tak kolem 2€ a vyrabi to rotho nebo reer.

@beruska2x A jo, tak to je smula 😅 Mozna neco podobnyho udelat z koncovek na ksandy (koupis v kazde svadlence) a gumy a podvlect pod posteli 🙂

fender
27. říj 2010

nečetla jsem odpovědi, ale děti se údajně do cca tří let odkopávají pouze když je jim horko, ale přikrýt už se pak nedokážou - takže prvencí odkopání je zamezit tomu aby mu bylo vedro.... třeba tenčí deka? nebo chladnější místnost?

misicka455
27. říj 2010

Tak my se taky pořád odkopaváme, ale naštěstí se nebudíme že bych musela přikrývat . Vyřešila jsme to tím teplejsím oblečením.

beruska2x
autor
29. říj 2010

@fender tenkou deku ma, vubec mu zimni variantu nedavam, myslim ze se deti hlavne odkopavaji tim jak cestujou po posteli.. 😉

@misicka455 to on se vzbuti taky az po case, ne hned ale nechci aby mu byla zima a nastydl.. prece jenom pri spani je ti zima i v teple mistnosti 😒