Malej je furt odkopanej. Mám mu koupit spacák?

beruska2x
26. říj 2010

Ahojky, malej je fuuurt odkopanej, pak se budi zimou, takze posledni dobou jsem xkrat vzhuru a prikrejvam a prikrejvam... Uz jsme nevyspala jak blazen... resila jste to nektera spacakem? napada me to jako posledni moznost ale nez ho koupim... 😉 jestli to ma nekdo pruble 😀

kjajule
26. říj 2010

Tak ten náš se dostane i ze spacáku...☹
Ale je fakt že do spacáku si rád sám vleze a vydrží tam nekdy celou noc nekdy půlku vetšinou vstávám tak 1x kvuli spacaku na přikrytí a 1x kvul pití... 🙄
Jnak to bylo i 6x kvuli přykryvání...takže nám určitě pomohl...nejlepší by samozřejmě byl spací pytel z toho by se nedostal připla bych mu to a nazdar...ale udrž takhle starý dítě ve spacím pytli že... 😀

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kjajule to ja prave vstavam tak 6x 😝 a uz mam fakt dost, spaci pytel mel od pul roku cca do roka a pak uz ani nahodou.. jaky ten spacak mas????

pink_lady
26. říj 2010

ja to riesim tak ze maleho na noc viac obleciem, lebo tiez sa zasadne behom par minut odkope...takze davam pod pizamko pancuchy, body a pripadne este hrube ponozky...

mamkamarketa
26. říj 2010

@beruska2x nejlepsi. my mame spaci pytel z mc, velikost 18-36, ale myslim,ze by se tam i vesel predskolak. bydlime ve starem kamenem dome a je tu zima i v lete, takze mu musim davat i teple pyzamko (opet mc ma fleecovy overalky az do predskolniho veku) nemuzu si ho vynachvalit naopak zvazuju koupi jeste jednoho, abych mohla prat a ne trnout hruzou, ze do vecera nebude suchy

beruska2x
autor
26. říj 2010

@mamkamarketa jen ze on v tom spacim pytli nebude.. omezuje ho to v pohybu a rval.. jak si to uvedomil a vic jsme ho tam nedostala...

mamkamarketa
26. říj 2010

@beruska2x j ato delam, tak, ze az usne tak ho tam soupnu 😀 na raminkach jsou patentky, tak jsem je zasila, aby si je nerozdelal a je to 😉 nebo koupit teply pyzamo (koupili sme v mc jedno je tak tlusty a teply,ze v tom vypada jako kosmonaut) navic ten pytej je sirokej dost, takze v pohybu ho to omezovat nebude, a ver mi za 3 dny si zvykne

kristi
26. říj 2010

u nas se pytel neujal a dodneska spi radsi napul odkryta. Stejne jakko je zahrevna, ja kdybych mela spat v pyzamu s dl rukavem a ponozkach, tam taky chcipnu vedrem

kjajule
26. říj 2010

My máme spacák ušitej od babičky, takže kde ho koupit neporadim...
Zkoušela sem ho víc navlíkat ale zase on sám se občas přykryje a pak je zase spocenej když je navalenej...takže se budí uplně mokrej a já musim v noci převlíkat pyžamo...:-P
Nejlíp se mi osvědčil opravdu ten spacák v pytli nebude ani náhodou...je v tom vzteklej a spíš se v tom pomlátí jak se nemuže hnout a omezuje ho to...
Ale my máme teda obyč bavlněnej proste babička ušila z látky , videla jsem jednou i takovej pěknej s medvídkem Pů a ten byl takovej šustákovej jako fakt spacák tak to my do postýlky přišlo blbý to se musí zase hrozně motat na nohy nevim já se ve spacáku nevyspim jak to má ten sustákovej matroš...

beruska2x
autor
26. říj 2010

@mamkamarketa ver mi ze nezvykne, proste jak se prevaluje tak si ho prilehne a nemuze se hnout a vzbudi se se revem, mam to vyzkouseny, pytel mam doma jako novej, byl v nem fakt chvili...

kjajule
26. říj 2010

@beruska2x my to máme stejný jak je v pytli a zjistí že nemuže sám vylézt tak by se v tý postýlce umlátil bude tam sebou škubat a rozčilovat se...

kristi
26. říj 2010

a jako je mu zima? tak ho vic oblekni a nech ho spat odkryteho

mamkamarketa
26. říj 2010

@beruska2x a co teply pyzamko?

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kjajule dekui, no tak asi si necham taky neco usit jako spacak 🙂 a deku v 1, navlikat ho nechci moc, pak se poti a nedela mu to dobre na exem a spat v puncochach i ponozkach musi byt dost neprijemny...

kristi
26. říj 2010

to jo, tak pokud ma exem, je to neco jineho, to je naprd.....ja ji prave vic oblekam, kdyz vim, ze se odkope

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kristi no prave, ma bavlnene pyzamko a ty teple jsou umele.. to se zas pak uskrabe 🙄 a vstavam ho mazat 😅

mamkamarketa
26. říj 2010

porad mi nejde do hlavy argument, ze spaci pytel omezuju v pohybu a spacak ne. Spaci pytel ma zvonovity tvar a ale spacak ne, tak jestli neco omezuje v pohybu, tak je to spacek preci

kjajule
26. říj 2010

@beruska2x je to z tema chlapama těžký maj svou hlavu a nenechaj si vysvetlit že takhle jim bude větší teplo...no co by se taky namahaly když máma vstane 10x za noc aby je pacholky přykryla... 😀

kristi
26. říj 2010

@mamkamarketa mne by to tocilo oboje, ja ma furt jednu nohu venku, perinu mezi nohama, furt odkryta...

mamkamarketa
26. říj 2010

http://www.mothercare.com/Mothercare-Boys-Bear-... neni umely. bezhe pod tohle pyzo (opravdu teply) davam jeste jedno tenci pyzamko. muj syn je tezky ekzematik, takze chapu.

kjajule
26. říj 2010

@mamkamarketa Tam nejde o to co víc omezuje v pohybu ale o to že z toho spacáku ví že sám vyleze tak v tom ani vstávat nebude...proste vyleze ale ze spacího pytle nevyleze jakmile zjistí že to má přivázaný na ramínkách tak je čurbes...😀

beruska2x
autor
26. říj 2010

@mamkamarketa protoze ve spacaku se otoci v nem vevnitr.. se spacim pytlem se musi otocit s nim, prilehne ho, nejde mu to a je zle..

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kjajule 😉 to mi povidej jeste ze ten "velkej" se prikrejva sam 😵

kjajule
26. říj 2010

@beruska2x 😀DD To jo a občas i mojí peřinou to je zase pak čurbec u nás v posteli...😀

mamkamarketa
26. říj 2010

to jo,ale ze spacaku vyleze a bude to stejny jako deka. tak to nas mladej se otaci v poho s pytlem,ale kazdy dotko to ma jinak.

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kjajule to uz asi ani nevnimam kdyz konecne spim 😀

alca85
26. říj 2010

ja mám doma to isté....len problém mám aj v tom, že ak jej dám zas spací vak tak je vždy spotená 😒 a to v spálni moc nekúrime 😒 ....a keď ju prikryjem len dekou, tak tiež celú noc vstávam a prikrývam 😒

beruska2x
autor
26. říj 2010

kouknu jeste po tech pyzamkach...a uvidim..hlavne aby neco fungovalo pres tu zimu 😖

kjajule
26. říj 2010

@mamkamarketa ale tak on si tam zas vleze do toho spacáku..mladej chodí spát do postýlky zasadně až když je plná musí tam mít svoje oblíbený plyšáky minimálně dva tři polštářky na kterejch pak stejne nespí a spací pytel a deku bez toho do postele ani nepujde nebo vyskočí z postýlky (ještě stále máme dětskou) a jde si to najít jinak spát proste nebude...já ho uložim a on si ješte vyleze ze spacáku a hraje si s plyšákama přerovnává postel protože s tema všema krámama se tam blbě vejde a párkrát si natáhne harajíciho medvěda...většinou oba dva co tam má a pak si sám zaleze do spacáku a spí...občas se mu povede jak se tam mrská že se vymrská ze spacáku tak to pak musim na stoupit já v noci a trošku ho tam došoupat...Většinou když jdu spát tak mu vyházim všechno na čem zrovna nespí a v noci už mu to nechybí...

beruska2x
autor
26. říj 2010

@kjajule bordelari no 😀 polstarky ma tam taky 3 a plysacku asi 6 ale uz ma velikou postel davno tak se docela porovnaj v pohode 😀

kristi
26. říj 2010

@beruska2x hele, kdyz mu das body s dl. a kalhotky od pyzama,tak bude v pohode, jen aby mu nide necouhalo telo