Maminky nechávaly jste si poslat monitor dechu poštou?

hojda
20. bře 2013

Maminky,

nechávaly jste si poslat monitor dechu poštou? Nestalo se mu nic? Prodávám svůj a nevím, jestli ho můžu poslat poštou jako křehký balíček, aby se mu nic nestalo☹.

Děkuji

Dana

vendullka
20. bře 2013

Určitě bych se toho nebála, když bude dobře zabalený🙂

milmic
20. bře 2013

Já jsem si koupila monitor dechu na plenečku, paní mi ho slíbila poslat jako křehký balíček - podle toho mi napočítala i poštovné vysoké. Nakonec mi přišel za 34 obyčejně a naštěstí se mu vůbec nic nestalo. On byl ještě v takové té cestovní krabičce.

ebsian
20. bře 2013

Ano a byl dobře zabalený, takže je v pořádku.. 🙂

karlam
20. bře 2013

já ho posílala taky normálně poštou, v krabičce, nic se mu nestalo 🙂

zuza01
20. bře 2013

Já jsem ho taky posílala, desky jsem zabalila zvlášť do bublinkové fólie, celou krabici pak taky do bublinek a poslala jako křehký. Tak je to na domluvě 🙂

anakolut
20. bře 2013

Já jsem dostala poštou z obchodu, a přišel v pořádku a je plně funkční. Zabalte desky do blublinkové folie, to bude určitě stačit.

nikollita
20. bře 2013

Já si ho koupila tady z bazaru, taky poštou a přišel ok.

veruska007
20. bře 2013

Měla jsem ho objednaný přes net a přišel poštou.

kettynka1234
20. bře 2013

Také jsem posílala dokonce dva monitory v jednom balíčku. Pořádně jsem je zabalila do bublinkové fólie ( každou desku) Měla jsem i orig. krabice) a pak obě dvě zase v bubliniách. Posílala jsem jako křehké a pojištěné na hodnotu balíčku. Dorazily v pořádku.

hav81
20. bře 2013

Teoreticky nezáleží na tom jestli to posíláte křehce nebo ne.V obouch případech musí být obsah dostatečně zabalený,aby byla uznána případná reklamace na poště-bublinky,noviny....A určitě ho pojistěta opravdu na cenu kterou má 😉