Máte někdo zkušenost s monitorem dechu na plenku?

zivisek
22. dub 2014

Nahradí úplně deskový? Drží na plence dobře? Nevadí, když se dítě začne přetáčet? Děkuji za odpovědi, nemůžu se rozhodnout jaký koupit. 😀

ange_de_la_morte
22. dub 2014

Ahojky měla jsem Respisence jako doplněk k deskovému monitoru - hodně cestujem a malý spí u nás v posteli. Jako byla jsem fakt spokojená, normálně neklouzal z plíny ani když se malý začal točit, ale jakmile začal spát výhradně na břiše a ve spaní se plazit ( okolo 8-10 měsíce nevim přesně) tak mu padal a pak houkal, nebo ho měl po celé noci obtisklý na bříšku, což se mi moc nelíbilo. No takže jsme přestali používat. Jako místo deskového bych ho nechtěla, jsem ráda že máme ještě Nanny, ale na cesty, do kočáru atd. byl super 🙂

misenka78
5. kvě 2014

s monitorem dechu za plenku mám taky pozitivní zkušenosti. Používám respisense a oceňuju ho hlavně v kočárku, jezdíme na víkendy k rodičům, na cestování je fakt super

annaluciapetrzel
9. kvě 2014

chtela bych jeden do babyvaku, do hacky. a na cesty. ale nevim jestli snuza nebo respisense. ma nekdo zkusenost se snuza?

favofrenki
10. kvě 2014

Měla jsem Snuza, u druhého syna jsem ho používala více, neklouzal, ale plenku jsem musela mít dotaženou a i tak se párkrát stalo že houkal i když malý dýchal, houkal i když spal na bříšku. Ale spokojená jsem je to výhoda když se někam jede nebo máš miminko u sebe.

jinjin
9. srp 2014

Prodám nepoužívaný, zabalený Snuza Hero. IP