• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s nočními světýlky? Jak moc svítí?

25. července 2010 
Ahoj holky, chceme koupit nějaké noční světýlko, včera jsem se dívala v elektru na ty do zásuvky, ale zajímalo by mě jestli s nima nemáte některá zkušenost. Jak moc svítí, u jednoho bylo orientační světýlko, tak to asi nesvítí skoro vůbec :sweat_smile: Potřebuju něco když se děti v noci probudí abych na ně trochu viděla a třeba přebalila. :slight_smile: Děkuju za odpovědi :slight_smile:
21. črc 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob já si koupila noční světýlko /právě abych viděla večer na přebalování/ - viděla jsem teda prdlačku,dobrý je třeba na kojení,abychom nebyli úplně potmě...Takže mi mm koupil lampičku na skřipec,mám ji na postýlce a namířenou do rohu do stropu a super :dizzy_face:
21. črc 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marhulinka a mohla bys mi prosim napsat, ktery presne mas? :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob http://www.malvik.cz/Na-doma/bezpecnost-lekarna/Chicco-Lampicka-nocni-vajicko-automaticka a pak ještě to obyč.dotykové...to jsem si dávala na pult...Ale lampička je prostě lepší :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marhulinka diky :slight_smile: no deti se uz v noci nebudi, chci to spis jako takovou pojistku kdyz budou treba nemocni :slight_smile: ale jestli sviti tak malo jak pises, tak tohle nechci :grinning:
21. črc 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob chce to něco,co se dá kdyžtak v obchodě vyzkoušet,aby člověk viděl jak to svítí nebo nesvítí :grinning:
Tak přeju dobrý výběr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marhulinka diky moc :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já mám na noc n přebalování takový to dotykové světýlko, jak ho zmačkneš a svítí a bohatě nám to stačí, neruší to Míšu, ani manžu a vidím na něj dostatečně, mám ho u přebalováku :slight_smile: :wink:
21. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupila jsme si lampicku s latkovym stinitkem, mooooc peknou za 200,- a maji hafo barev a do ni jen 20w zarovku a pohoda :wink:
21. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme takového ducha z Ikea a je super.Světlo je tak akorát, neoslňuje a je docela vidět.Mají na výběr mmodré, červené a zelené světlo.my máme to modré a je to fakt fajn.Funguje buď do zásuvky nebo se může dobít (jak mobil) a funguje bez zásuvky.Zkusím pohledat a hodím odkaz :wink:
25. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty duchy už asi nemají, změnili design, ale je to stejný princip.My jsme koupili v akci za 200,- .Fakt jsem moc spokojená
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70150982
25. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Já jsem naposled koupila v akci v Albertu solární světýlko šneka. Sice je venkovní, ale Matýsek ho má na komodě a když ho večer nasvítíme, tak vydrží svítit celou noc. Matýsek tak má noční lampičku a zadarmo. :grinning:
25. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek