Máte zkušenost s nočními světýlky? Jak moc svítí?

majatob
21. črc 2010

Ahoj holky, chceme koupit nějaké noční světýlko, včera jsem se dívala v elektru na ty do zásuvky, ale zajímalo by mě jestli s nima nemáte některá zkušenost. Jak moc svítí, u jednoho bylo orientační světýlko, tak to asi nesvítí skoro vůbec 😅 Potřebuju něco když se děti v noci probudí abych na ně trochu viděla a třeba přebalila. 🙂 Děkuju za odpovědi 🙂

marhulinka
21. črc 2010

@majatob já si koupila noční světýlko /právě abych viděla večer na přebalování/ - viděla jsem teda prdlačku,dobrý je třeba na kojení,abychom nebyli úplně potmě...Takže mi mm koupil lampičku na skřipec,mám ji na postýlce a namířenou do rohu do stropu a super 😵

majatob
autor
21. črc 2010

@marhulinka a mohla bys mi prosim napsat, ktery presne mas? 🙂

marhulinka
21. črc 2010

@majatob http://www.malvik.cz/Na-doma/bezpecnost-lekarna... a pak ještě to obyč.dotykové...to jsem si dávala na pult...Ale lampička je prostě lepší 🙂

majatob
autor
21. črc 2010

@marhulinka diky 🙂 no deti se uz v noci nebudi, chci to spis jako takovou pojistku kdyz budou treba nemocni 🙂 ale jestli sviti tak malo jak pises, tak tohle nechci 😀

marhulinka
21. črc 2010

@majatob chce to něco,co se dá kdyžtak v obchodě vyzkoušet,aby člověk viděl jak to svítí nebo nesvítí 😀
Tak přeju dobrý výběr 😵 😵 😵

majatob
autor
21. črc 2010

@marhulinka diky moc 🙂

pucik
21. črc 2010

ahojky, já mám na noc n přebalování takový to dotykové světýlko, jak ho zmačkneš a svítí a bohatě nám to stačí, neruší to Míšu, ani manžu a vidím na něj dostatečně, mám ho u přebalováku 🙂 😉

beruska2x
21. črc 2010

koupila jsme si lampicku s latkovym stinitkem, mooooc peknou za 200,- a maji hafo barev a do ni jen 20w zarovku a pohoda 😉

radushka
25. črc 2010

My máme takového ducha z Ikea a je super.Světlo je tak akorát, neoslňuje a je docela vidět.Mají na výběr mmodré, červené a zelené světlo.my máme to modré a je to fakt fajn.Funguje buď do zásuvky nebo se může dobít (jak mobil) a funguje bez zásuvky.Zkusím pohledat a hodím odkaz 😉

radushka
25. črc 2010

tak ty duchy už asi nemají, změnili design, ale je to stejný princip.My jsme koupili v akci za 200,- .Fakt jsem moc spokojená
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7015...

kpetra
25. črc 2010

Ahoj
Já jsem naposled koupila v akci v Albertu solární světýlko šneka. Sice je venkovní, ale Matýsek ho má na komodě a když ho večer nasvítíme, tak vydrží svítit celou noc. Matýsek tak má noční lampičku a zadarmo. 😀