Máte zkušenost s postýlkami Puppolina?

spiklenka
24. zář 2013

Ahojte, chtěla jsem se optat,. máte někdo zkušenost s postýlkami Puppolina - konkrétně s modelem Nora? A myslíte, že je lepší s pevnou bočnicí, stahovací bočnicí či vyndavacími šprušlemi? Moc díky...

limpopocz
24. zář 2013

dobrý den, s těmito postýlkami zkušenost nemáme, ale v naší nabídce naleznete velký výběr kvalitních dřevěných postýlem značek New Baby nebo Scarlett za super ceny. A pokud mohu poradit, mám zkušenost s postýlkou s vyndávacími špriclemi.

veruskaala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucieandrlova
24. zář 2013

Tuto postýlku nemáme, máme 2 přímo od scarlett: www.scarlett.cz
Ale k dalšímu dotazu: stahovací bok jsme měli u minipostýlky scarlett (pidi postýlka pro narozené miminko) a nikdy jsem ho nevyužila. Vždy jsem se v pohodě dostala na dno postýlky. Ale hodně záleží na výšce postýlky a výšce maminky. A potom na způsobu přebalování. Já jsem si vždy mimi v noci vyndala na manželskou postel, přebalila a vrátila zpět. Kdybych dceru přebalovala v postýlce, tak se vzbudí.
U druhé postýlky máme vyndávací šprušle a je to super pro batole. Ráno vyleze a vleze ke mně do postele. A večer si tam vleze a nemusím se s ní tahat (pokud plánujete, že bude s vámi v ložnici i batole 🙂 ) někdo dává dítě po roce do pokojíku a pak asi vyndané šprušle nejsou vhodné...
Stahovací bočnice bych potom po 1 roce nechtěla. Děti jsou moc chytré a vynalézavé... Dcera by brzy zjistila, jak to jde sundat a ráno, když spím, by mi utíkala po bytě...
A u obou postýlek jsou super: kolečka!!! (jsou vyndávací) V minipostýlce jsem si ji vozila po bytě všude s sebou... A u větší postýlky se hodí při usínání. Když jí nešlo usnout, tak jsem ji pomalu "vozila" - houpala a usnula...
Takže za mě doporučuji vyndávací šprušle a kolečka.

pseuda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz