Máte zkušenosti s kolébkou, košíkem?

barusek
19. čer 2007

Ahoj,v listopadu čekáme miminko a chtěla bych se s vámi poradit,jaké máte zkušenosti s používáním kolébky, popřípadě košíku.Osvědčily se Vám?

spimira
14. led 2010

Taky mám půjčený košík na kolečkách a jsem spokojená 🙂..Ale vzhledem k tomu že prcek je dost velký, tak ho budeme už stěhovat do postýlky.

janulazaynab
14. led 2010

Ahoj,
my máme doma oboje. Kolíbka je v kuchyni a tam spí přes den. Košík na kolečkách je v ložnici a tam spí přes noc. Košík je super, protože ho mám hned vedle sebe u postele, takže mi v noci stačí se jen vzepřít na rukách a hned na Mikulku vidím (máme celou noc rožnuté malé světýlko za komodou). O víkendu jsme poskládali už velkou postýlku, ale na toho čtyřměsičního prcka to je obrovské, takže pokud nezačne nějak jančit v košíku, bude v něm.
Vážně si košík nemůžu vynachválit 😉 Kolíbku ostatně taky ne 😝 Když jsme ještě neměli lehátko, vozila jsem ho v něm všude s sebou, ale to jsem taky neměla režim, že když ho dám do košíku nebo kolíbku, bude prostě spát. Ze začátku ležel třeba v košíku a nad sebou měl nějaké chrastítka, ale to jsem teď zrušila.

atrami
14. led 2010

My sme mali košík na kolieskach. Dávali sme ho robiť. Malý v ňom bol do 4. mesiacov. Bola som veľmi spokojná. Spal tam úplne super.
Kamarátka mala kočík ešte z komunistov- vtedy boli kočíky obrovské.

Mne sa páčil nápad známeho. Zobral veľký nákupný vozík. Ušili do neho poťah, dali madrac a mali. Keď malý podrástol a keď potrebovali stoličku na jedenie, malého dali do sedadla pre vozenie detí a bolo. Teraz tam má prádlo keď ho vešia na dvore. 🙂

kapr
15. led 2010

Holky děkuji za vaše zkušenosti. Z kolébky jsem se tedy asi nechala zlákat opět ke košíku. jen si musím přeměřit, jestli se mi vejde do ložnice 😒 Držte palec 🙂
A kdybyste někdo věděl o nějakém z druhé ruky.......koupím 🙂

betty2
15. led 2010

Měla jsem půjčený košík, malý v něm spal cca do 3 měsíce a bylo to fajn... Ale je fakt, že jsou dost drahé a pokud bych si ho měla sama kupovat tak mi to přijde zbytečné vyhazovaní peněz, protože není většinou na moc dlouho (teda jak u koho 😉

kapr
15. led 2010

Betty já ho měla původně dostat půjčený, jenže než jsme se dohrabali do prosperujícího těhu, tak ho bratránek dal pryč 😒 Sice je ještě naděje, že ho ti, co ho dostali nebudou potřebovat v mém termínu, ale to ještě nevím. Tak se raději pídím po alternativě. 😵

ojo
15. led 2010

tak já měla kolíbku...ale ne tu klasickou, tahle má na pevno nohy a houpe se jen lůžko, má i nebesa a je šprušlíková se závěskama 🙂 🙂 nechala jsem k ní přidělat kolečka, aby byla pojídná a malýho jsem tam měla hodně, skoro do 6 měsíce a mohl v klidu na nás koukat ven, když jsem dala pryč závěsík 🙂 🙂

můžete juknout do albíka...nevím jestli se dá tahle někde sehnat, je ještě po mým bráchovi, takže skoro 30 let stará 😀 😀 ale fakt super 🙂

beruska2x
15. led 2010

kapr koukni na Seznam.cz na bazar je jich tam hafo oklo 1200,- 😉

atrami
15. led 2010

My sme dávali robiť. Možno to výjde lacnejšie ako kupovať. My sme dali zaň asi 50 €.
Bol to opletený pevný koš a prirobený podvozok. Hodím ho do albumu. Tak mrknite.

meleri
15. led 2010

ahoj, měli jsme kolíbku a super, použili jsme ji sice jen do 3 měsíců, ale byla na kolečkách a tak byl malý s náma všude...zezačátku má člověk strach tak je rád že má to spící dítě poblíž..

petrzalkaa
15. led 2010

Ahojte, naša Sofinka má takmer pol roka a ešte spinká v košíku, je to vynikajúca vec, pretože má kolieska a večer ju môžem pekne kolískať a cez den premiestniť kdekoľvek. Teraz sme dostali postieľku, takže košík idem predávať, Kúpila som ho v čechách cez internet za 3800 korún a teraz ho predám za 3000 t.j 99 eur. je úplne zachovalý aj s madracom, paplonikom,vankúšikom, nebesami a hrajúcim kolotočom s motýlikmi. Foto v albume. Ak máte záujem pošlem dobierkou. 😉

marecek4
15. led 2010

ahojky,my jsme týden v postýlce,ale kolíbky byla taky fajn,jen jsme z ní vyrostli,měla jsem už strach aby si malý nezlomil některou tlapku-naučil se je strkat mezi šprušle a to tam měl mantinel,ale měli jsme kolíbku dělanou a starou,kdy bylo všecko na dýl,a ne na měsíc,jako třeba některý korbičky na kočárky

nesetrilek
16. led 2010

ahojky,
kolibka ma jednu nevyhodu (pokud nejde zajistit, aby se nehoupala, kdyz to clovek nechce) - nelze v ni dite polohovat na bok bez pouziti valecku
my kolibku mame a ja porad jen sleduju, jestli jsem malyho dala na stred, aby nebyl naklonenej ☹

petrzalkaa
17. led 2010

na podporu dieťatka na boku nepotrebujete valček, stačí, ked poskladáte deku oprete ju o kraj košíčka,alebo postielky a dieťatko oprete bokom chrbátikom o deku.

kapr
18. led 2010

Holky děkuji za rady. Upřímně jsem asi víc tedy nakloněná košíku 😉 Beruško díky za odkaz, jdu na to juknout. 😵 Já jsem jen ráda, že budeme moci mít prcka v ložnici u sebe. jen jsem ještě přemýšlela, že bohužel s košíkem nebudu moci jezdit, protože máme ložnici opravdu mrňavou a košík bude z bezpečnostníc důvodů u okna. A to bych nevytočila zatáčky........ Ale zase si říkám, že bude léto, tak dám malého do kočárku a bude spát tam. my máme totiž přízemní byt s terasou a předzahrádkou, takže když mám otevřené francouzké dveře je to jakoby spinkal v obýváku.... 😵